Çocuklarının Kıyafetlerini Kendisi Dikiyor

Çocuklarının Kıyafetlerini Kendisi Dikiyor

Tuba Büyüküstün, 2 yaşına gelen ikiz kızları Toprak ve Maya'nın kıyafetlerini kendisinin diktiğini söyledi.

Çocuklarının Kıyafetlerini Kendisi Dikiyor
02.01.2014 19:03 | Son Güncelleme: 02.01.2014 19:03

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün bilinmeyen bir özelliği ortaya çıktı. Büyüküstün, boş zamanlarında dikiş ve örgü yapıyor.

2 yaşına gelen ikiz kızları Toprak ve Maya'nın kıyafetlerini kendisinin diktiğini söyleyen oyuncu, "Özellikle çekim aralarında çok boş vaktim kalıyor. Ben de kızlarımdan uzakta olduğum zaman onlar için bir şeyler yapıyorum. Bu durum Toprak ve Maya ile vakit geçiriyormuşum gibi hissetmemi sağlıyor. Onlar yanımdaymış gibi geliyor. Ben istediğim gibi kıyafetler bulamıyorum çocuklarım için. Yani rahat, kumaşı iyi, basit giysiler bulamadığım için oturup kendim yapıyorum. Rahat etsinler diye şalvar gibi pantolonlar dikiyorum" dedi.

Dikiş dikmeyi her zaman çok sevdiğini belirten Büyüküstün, "Arkadaşlarımın çocuklarına da doğum günü hediyesi tulumlar dikiyorum. Zaten severdim ama kızlarım için yapmayı çok çok seviyorum" diye konuştu.

YENİ YILA LONDRA'DA GİRDİ

Yeni yıl tatili için oyuncu eşi Onur Saylak ve kızlarıyla birlikte Londra'ya giden Büyüküstün, 2014'ü İngiltere'de karşıladı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları (3)
GİOTA: bosanmis tuba buyukustun ve onur saylak 2014
GİOTA: bosanmis tuba buyukustun and onur saylak
GİOTA: bosanmis tuba buyukustun and onur saylak
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title