Çocukların'da Sevgilisi!

Çocukların'da Sevgilisi!

Mardin Musa Cihaner Çocuk Yuvası'nda Kalan Kimsesiz Çocuklar, Yuvayı Ziyaret Eden Cem Yılmaz ve Emel Sayın'ı Görünce Sevinçten Havalara Uçtu.

Çocukların'da Sevgilisi!

MARDİN MUSA CİHANER ÇOCUK YUVASI'NDA KALAN KİMSESİZ ÇOCUKLAR, YUVAYI ZİYARET EDEN CEM YILMAZ VE EMEL SAYIN'I GÖRÜNCE SEVİNÇTEN HAVALARA UÇTU.

Sıla İlköğretim Okulu'nun açılışı için kente gelen komedyen Cem Yılmaz ve sanatçı Emel Sayın, Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar'ın eşi Arzu Kılıçlar'ın daveti üzerine Musa Cihaner Çocuk Yuvası'nı ziyaret etti. 'Yuvamıza hoş geldin CMYLMZ', 'Emel hanım hoş geldin' yazılı dövizler ve çiçeklerle karşılanan Cem Yılmaz, Emel Sayın, ve Vali Kılıçlar'ın eşi Arzu Kılıçlar'ın, bu manzara karşında gözleri doldu. Yuvada yaşayan 150 çocuğu tek tek öpen Cem Yılmaz ve Emel Sayın duygulu anlar yaşarken, çocuklar da sevinç içinde her iki sanatçıya sarıldı.

'Türkiye'nin en temiz ve en bakımlı çocuk yuvası' ünvanına sahip olan yuvanın tüm odalarını tek tek gezen konuklar mutluluklarını dile getirdi. Şeker ve kolonya ile çiğ köfte ikramı yapılan konuklar, Musa Cihaner Çocuk Yuvası Müdürü Mehmet Akın'dan bilgi aldı. Cem Yılmaz'ın esprilerine katıla katıla gülen kimsesiz çocuklar, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Kaynak: Gecce