Çocuklarımı Savaşçı Yetiştireceğim - Haberler
Haberi Paylaş

Çocuklarımı Savaşçı Yetiştireceğim

Çocuklarımı Savaşçı Yetiştireceğim
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya

Gazze'ye Hava Deniz ve Karadan Yapılan Kanlı İsrail Operasyonunun Sona Ermesinin Ardından, Hamas'ın Bölgede Yeniden Denetimi Sıkılaştırdığı Sırada, Hareketin Adalet Bakanı Faraj El Gul'un Erkek Kardeşi Fadıl, Dünya Evine Girdi.

Gazze’ye hava deniz ve karadan yapılan kanlı İsrail operasyonunun sona ermesinin ardından, Hamas’ın bölgede yeniden denetimi sıkılaştırdığı sırada, hareketin Adalet Bakanı Faraj el Gul’un erkek kardeşi Fadıl, dünya evine girdi.

Fadıl el Gul ile evlenen Ayda el Kaddumi, "Çocuklarımı savaşçı olarak yetiştireceğim" dedi. Fadıl ile Ayda’nın düğününde, İsrail saldırısında ölen 1300’ü aşkın Filistinli için tutulan yas nedeniyle müzik çalınmadı, eğlence yapılmadı. Ayda, sadece çarşaf gelinliğinin altındaki saçlarını yaptırmak için kuaföre gitti. Düğün için kiralanan salonun bir bölümünün, İsrail bombaları yüzünden hasar gördüğü dikkati çekiyordu. Salona arkadaşları eşliğinde gelen Ayda, baştan aşağı vücudunu kapayan bir gelinlik giymiş, yüzünü peçeyle örtmüştü. Ayda şöyle konuştu: "Direniş için çocuklarımı İslam’a saygılı ve Allah yolunda birer savaşçı olarak yetiştireceğim. Fırsat verildiği takdirde İsrail’de çarpışırken şehit olmak istiyorum."

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title