Çocuk İçin Alışveriş Yaptılar

Çocuk İçin Alışveriş Yaptılar

Seda Sayan ve Eşi Onur Şan Basın Mensuplarına Fena Yakalandı.

Çocuk İçin Alışveriş Yaptılar

SEDA SAYAN VE EŞİ ONUR ŞAN BASIN MENSUPLARINA FENA YAKALANDI.

Ünlü sanatçı Seda Sayan ve eşi şarkıcı Onur Şan, 17. Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı'nda basın mensuplarına yakalandı. Bebek eşyalarını inceleyen çiçeği burnunda çift, akıllarla 'acaba çocuk mu bekliyorlar?' sorusunu getirdi.

17. Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, 28 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor. Sektörün profesyonelleri için Avrupa ve Ortadoğu'nun en önemli buluşma noktası olan bu fuara, bu yıl 25 bin metre kare alan üzerinde 200'den fazla firma katılıyor. 2007 yılında 60 bin kişinin ziyaret ettiği fuara bu yıl daha fazla ziyaretçinin gelmesi beklenirken geçtiğimiz günlerde dünya evine giren ünlü sanatçı Seda Sayan ve kocacı Onur Şan, fuar alanını gezerken basın mensuplarına yakalandı. Bebek araç ve gereçlerini inceleyen çiçeği burnunda çiftin gözlerinden mutlu oldukları okunurken, Sayan basın mensuplarına, 'En güzel fuarı geziyoruz. Alışveriş yapacağız' dedi.

Gazetecilerin 'Bebek bekliyor musunuz?' sorusu üzerine Sayan, 'Şu anda yok ama olunca sizlerle paylaşırım. Seyircilerim de bebek bekliyor. Kısmet olunca sizlerle paylaşırım' dedi.