Çocuk Esirgeme Kurumu Haberleri

Çocuk Esirgeme Kurumu haber, Çocuk Esirgeme Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çocuk Esirgeme Kurumu - 29.03.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Sultangazi, Gazi Mahallesi'nde 1.5 yıl önce arkadaşları ile yürürken maganda kurşununun ensesine isabet etmesi sonucu 7 ay Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yoğun bakımda tedavi gören Ahmet Emre Çavuş, Şişli'deki bir merkezde fizik tedavisine alındı. Aylarca hastane kapısından ayrılamayan, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu'na hizmet veren taşeron firmada 'Bakıcı anne' olarak çalışan anne Zeynep Çavuş, işten ayrılmak zorunda kaldı.
Çocuk Esirgeme Kurumu - 28.03.2017
Ölüm Korkusu İçinde Yaşam
Iğdır merkeze bağlı Erhacı Köyü'nde, annelerini hiç tanıyamayan, 10 yıl önce de babalarını kaybeden kardeşler 12 yaşındaki Aynur, 13 yaşındaki Baran ve 17 yaşındaki Ahmet Abuşka, yıkılmak üzere olan evde zor şartlarda yaşamlarını sürdürüyor. Kız kardeşlerinin okuması için hamallık yaptığını söyleyen Ahmet Abuşka, "Annemizi hiç tanımadık. Ölmüş mü yaşıyor mu haberimiz yok. Üvey annemiz 12 yıl önce öldü. Babamızı da kaybedince ortada kaldık. Geçen yıla kadar Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığına bağlı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalıyorduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çocuk Esirgeme Kurumu Haberleri | Çocuk Esirgeme Kurumu Haber - Haberler - Sayfa 10 - Çocuk Esirgeme Kurumu haberleri, son dakika çocuk esirgeme kurumu haber ve gelişmeleri burada. Rojin'den Eğitime Destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 21:57:42. #1.16#

title