HABER: Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum

Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum

30 Eylül 2020 00:43
Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum

İstanbul'da rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan 1 yaşındaki Hayat bebek yaşamını yitirmişti. Gözaltına alınan anne, bebeğini işkence yaparak öldürdüğü gerekçesi ile tutuklandı. Bebeğini sevmediği zamanlarda ısırdığını, çimdiklediğini söyleyen cani anne; Hayat'ın üzerine düştüğünü ve ayıldığında inlediğini gördüğünü söyledi.

Haber Yorumları (59)
TUHAF: Adamın ifadesi tuhaf.. Görmedim diyor.. Sakladıkları birşeyler var. Ve bence başım döndü üzerine düştüm demeside yalan..kesin yastık falan kapattı,ya da başka birşey. Ama olayda kocanın rolüde var. Neyi saklıyorlar bilmem ama okuyanları perişan ettiler vijdanlar kanadı:( Bunlara elektrikli sandalye lazım hemde her gün ber dakika..
İBRAHİM EFE: Yazık insanlar ne ara bu kadar zalim oldu...
YAHYA: Sorumluluk üstlenmek istemiyorsanız sizde çocuk sahibi olmayın.
YUNUS EMRE ÖNDER: Allah onları ıslah etsin canım çok acıyor kalbim çok acıyor hangi anne ve baba böyle vicdansız olabiliyorlar anlayamıyorum ya inan ki Allah onları bildiği gibi yapsın
ADA: kadın onu başkasından yaptı bence bu işkenceleride kocası yaptı kadın korktuğu için gerçekleri söylemiyor
K A: Şunların adresinide yazsalar bi gitsek oraya ne olur yani cezasını biz versek kalbim ağrıdı
ONE: evet ya bide o kadini isirsak. . .
ÜMİT: tuaf bir durum kadın önceki çocukmlarına böyle bir şey yapmamış kadının ifadesine göre kadın normal bir insanın yapmayacağı şeyi yaptığını kendine geldiğinde pişman olduğunu söylüyor-ya karışmışlar yada piskolojik bir durum -tabi gerçeği allah bilir . yinede kötülemeyelim
YORUMCU: Koruyun siz hemen bu canileri
MMMN: Nasıl kıyabildin o masuma,rabbim merhametini esirgeme bizlerden
TANK: kadının beyanı esasdır çocuk annesine anne karnında tekme atmışdır. kadın doğum yaparken acı çekmiş dir. kadın kendini korumak için çocuğunu öldürmüşdür meşrü müdafa vardır kadının tahliyesine ve ölen çocuk dan manevi ve maddi tazminat alınmalıdır.
İBRAHİM: Bu tür yabancıların bu ülkeden hemen atılması lazım hemen hemen her suçun altından yabancılar çıkıyor . Bunların ülkemizden hemen kovulması lazım yarın çok geç olabilir
AHMET AKBABA: ALLAH belanı versin senin şeytan şappalağı . Zalimler için yaşasın cehennem.ışte halen ıdamı tartışıyoruz. Idamı getirmeyenlerin ALLAH belasını versin.sevgili hayatım cennettedir. Hiç merak etmeyin.
YÖRÜKBEYİ..: vah guzum vah. . . nasıl kıydılar sana. . idam gelsin artık. . yaşaması haramdır bu canilerin. .
EKREM BORA: Adı yaratıklar ne istediniz o masum bebekten
ŞAHİN BEY: 50 bin sene! isimli kardeşim. Mearic suresi 4. ayet. Müslim, Zekat, 24. hadisi. tabi bu arada iyice tefsirine baksan daha iyi olur.
SERÇİN: İkisinde felç edecen ömür boyu muhtaç halde can çeke çeke ölecekler
TÜRK: Ah bir isim verseniz ah bir verseniz ilçeyi getiririm oraya
...25: Tamaaammm bugünün enerjisini alip götüren haberimizi de okuduğumuza göre... wrkadas kiziyorum kendime okuma diye yine cikiyor karşıma bir şekilde boyle haberler günümü bitiriyor
ATİLLA: ah şurda isim vermiyorlarki çimdiklemek acı çektirmek neymiş görsünler bunları yatırıp işkence ile geberteceksin allah belanızı versin. . .
MERT: Yazıklar olsun. Yapmayın kardesim. Ne diye yapıyorsunuz bakamayacagınız kadar cocuk. Yazık degilmi simdi bu bebege. Resmen bebekmis. Kanmayın size 3 cocuk diye söyleyenlere. Kendi mi bakıyorlar sanki
BEKİR: belki de kocası yaptı ve suçu kadın üstlendi olamaz mı?
RİKEB: eğer öyleyse o kadın kadar bu dünyada daha gerizekalı bir mahlukat yoktur ve böyle bir şeye suskun kaldıgı için de cehennem ateşi ona da haktır. . .
SONUÇ: Ha kadın ha erkek bekir kardeşim sabi ölmüş, ölmüş
AYŞE: kahroldum ya bu habere alalh ıslah eylesin ya böyle anne olamaz
CEMALİ: gel de inan baba görmemiş anne bilmemiş peki bu çoçuk neden öldü her yeri yara bere . . .
SHJHHHHS: allah senn bin belanı versin bide kara çarşafa bürünmüş pislik adi ben çocuğuma bakmaya kıyamıyorum el kadar şeye nasıl yaptın bunu inş kıvaranarak geberirsin
SERKAN: Amin
SEDA: Bir anne olarak bu olayı okurken sanki bin kere öldüm dirildim. İnsan değil bunlar nasıl kıydınız allah size gün yüzü göstermesin.
...: Allahın belası
MEHMET: Böyle bir suçta idam cezası olmalı, aldığı nefes haram bu kadının.
ŞAHİN BEY: ben bu haberi okuyunca gerçekten beynimden bir kurşun yer gibi oldum ve dengem bozuldu. ama size bir iki sözüm var. çocuk şimdi Rabbinin yanında bir melek hükmünde ve Cennettedir. o çocuk bu çirkin dünyadan ayrıldı. anne aklı yerinde ise Allahın lanetine uğradı ve dünya ve ahirette cezasını en çetin şekilde çekecek. Allah Kur''ani Kerimde büyük mahkemenin 50 bin sene süreceğini buyuruyor. bide Allah(cc) Cehennemi insanlar ve cinlerle dolduracağını buyuruyor. bırak doldursun demek hakkediyorlar b
50 BİN SENE!: Kuran''ı sürekli okuyan bir insan olarak ''50 bin sene'' ifadesi görmedim. Varsa hangi ayette. Ama doğru suçsuz bir insanı bir masum çocuğu öldüren yanmıştır. Dünyada ahirette Allah kahreder onu. Bu yavrucak şu an cennette vildan olarak koşuyor, gülüyor, eğleniyor. Hiçbir çocuk acı çekmez bu Allah''ın sırlarından bir sırdır. Acı çeker gibi görünür ama öyle değildir. Çocuk senin ''beynin de bir görüntü'' yani asıl haliyle muhatap değilsin. Bunu bilmek de insanı mutlu ediyor. Hayvanlarda aynı şeki
50 BİN SENE!: ''Mearic ?4? Melekler ve rûh O’na, miktarı elli bin yıl olan bir günde yükselip çıkar. '' ayetinde bu 50 bin sene ifadesi var sadece ama oradaki anlam başka.
BETÜL: aynı muameleye maruz kalırsın inşaAllah.
REPLA: yazıklar olsun senin gibi anne olmaz olsun ,
CANİ BU KADIN: İŞKENCE ETMEK İÇİNMİ DOĞURDUN VİCDANSIZ
TDI: Yazık yahu, insanların psikolojisi bozulmuş, aynı yastığa baş koyduğu kişinin bile haberi yok.
İBRAHİM: Allah in adaleti senide bulur.El kadar cocuktan ne istedin it bile yavrusuna şefkatle yaklaşir.
YORUMCU: allah bir milyon kere belanı versin, o çocuğun çektiği her acının her zerresini her salisesini ömür boyu çekersin inşallah. Türkiye Cumhuriyetinin adaleti ! Türk oğlu Türk''üm gurur duyuyorum ama size zerre kadar güvenmiyorum ! Adalete güvenmiyorum ! Anlıyor musunuz ? Şimdi ne yapacaksınız söyleyin. Durun ben söyleyeyim enn fazla en fazla maksimum 30 yıl hapis dersiniz, benim yarın alacağım çikolatının, domatesin vergisinden bir çikolata bir domates te ona alırsınız içeride. İdam istiyoruz idam!
İZMİRLİ: KARA ÇARŞAFLI OLDUĞU İÇİN BEBEĞİ İŞKENCE YAPARAK ÖLDÜRMESİNE ŞAŞIRMADIM. . . . BUNLAR RUH HASTASI OLUYOR. . . . .
BİRİ: Hemen üzerindeki örtüye laf et sen sin ruh hastası dışarda her tarafı çıplak gezen ne oluyor onu da söyle de bilelim
HİLAL: BUNUN ÇARŞAFLA NE ALAKASI VAR ALLAH AŞKINA . AKLIN DA MI YOK ANLAMIYORUM Kİ . RUH HASTASI OLDUĞU KESİN HANGİ ANNE EVLADINA BUNLARI YAPABİLİR .
MSAİT: Ulan godoş Türkiye Cumhuriyeti savcılarına ismini cismin vereceğim Halki kin ve nefret söylemiyle aşağılamakatan önce sen kendini ininden çıkar bi insanları tanı bakalım oradan atıp tutması kolay tabi çarşaflı analarımız bacılarımız bu ülke için can vermiş senin kullandığın dile bak
YANLIŞ: Evet haklısın. Ülkedeki tüm kara çarşaflılar her gün çocuklarına işkence yapıp birini öldürüyorlar. Bu nasıl bir kindir nasıl genellemedir ya. Yapılan yanlış çarşafa bağlanabilir mi?Bir de gazetelerin 3. sayfalarındakilerin hepsi , devleti soyanlar, vergi kaçıranlar, hainlik yapanlar vb. hepsi karaçarşaflı.
BOZKURT: İZMİRLİ BİRİNİN BU PERVASIZ YORUMUNA ŞAŞIRDIK MI? BAKIŞ AÇINIZ AT GÖZLÜĞÜNÜZÜN GÖSTERDİĞİ KADAR. KILIK KIYAFET VE İNANCI İNSANIN RUH HALİNİ ETKİLEMEZ. HER KESİMDEN ÇIKACAK BİR PSİKOLOJİK DENGESİZLİĞİ BİR KESİME MAL EDEMEZSİNİZ.
YİĞİDOOOO: İZMİRLİ İNSANI ÜZERİNDEKİLERLE YARGILAYAMAZSIN. BAK İNSAN DİYORUM AMA İÇİN DE VİCDAN MERHAMET OLMAYAN İNSAN İSTERSE 7 KAT ÖRTÜNSÜN YİNE BİR ŞEY OLMAZ ANLATABİLDİM Mİ ? İNSANI AKLIYLA FİKRİYLE DÜŞÜNCELERİYLE YAPTIKLARIYLA YARGILARSIN. ŞÖYLE DÜŞÜN İZMİRLİSİN DİYE SANA KÖTÜ GÖZLE BAKILMASI MİSALİ GİBİ NE KADAR YALNIŞ BİR ŞEY DEĞİL Mİ AMA ANLAYANA ;)
ELLİSEKİZ: ASIL RUH HASTASI SENSİN PİSLİK.
YORUMCU: Bunları ülkeye sokanlar allah belanızı versin inşallah topunuzun eset bunları boşa def etmemiş ülkeden
İNSAN: keşke her insanın ömrü vicdanı kadar olsaydı
EROL MEHMET YILDIZ: Vicdani kadar ömrü olsaydı keşke.
SENDE ÖLECEKSİN: ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
DURAN TEKERLEK: Allah belanı versin! İnsan müsveddesi. Bakamayacaksan bakım evlerine emanet et çocuğu. Eziyet etmek neyin nesi. Çok küfür etmek lazım sana ama yorum yayınlanmaz.
ADIMI YAZMAM: bakamayacaksa doğurmayacak. 3 çocuğumu perişan etti demiş adam. para pul yok başka ülkedesin, 3 çocuk yapmış. üstüne de yetmemiş öldürmüş.
ASDFGHJK: Bakım evleri var yani
ANGARALI: Suriyelimi??????
YUSUF: Angarali olabilir
NUR: Evet! Ölen çocuk Suriyeli bir melek!
ANGARALI: Yusuf sıkıntın var herhalde ben annenin Suriyeli olduğunu belirttim
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum Haber Yo
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 13:52:42. #1.14#
title