Çocuğuna Sokak Ortasında Şiddet Uygulayan Acımasız Anne, Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldı

Çocuğuna Sokak Ortasında Şiddet Uygulayan Acımasız Anne, Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldı

İstanbul'da bir annenin küçük kız çocuğuna sokakta şiddet uygulaması tepki çekti. Olayın ardından gözaltına alınan acımasız anne, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

İstanbul Tuzla'da bir annenin küçük kız çocuğuna sokakta şiddet uygulaması tepki çekti. Olayın ardından polis tarafından gözaltına alınan anne A. K., adliyeye sevk edildi.A. K., ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

ACIMASIZ ANNE, ADLİYEYE GİRMEK İSTEMEDİ

İstanbul Tuzla'da bir annenin küçük kız çocuğuna sokakta şiddet uygulaması kameralara yansıdı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından anne A. K. gözaltına alındı. A. K. Tuzla Orhanlı Polis Merkezi Amirliği'nde ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi. A.K. adliye getirişinde kendisini sevk eden polis memurlarına zorluk çıkardı. Adliyeye girmek istemeyen A.K.'yi 2 polis, kollarından çekerek içeri geçirdi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST

A.K. savcılık sorgusunun ardından "Kötü muamele ve aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğünün ihlali" suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece, hakkında haftada bir gün adli kontrol hükümleri uygulanması şartıyla, yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı. A. K.'nin ayrıca Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde gözlem altına alınmasına karar verildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.