Coca-Cola İçecek Hackathon

Coca-Cola İçecek Hackathon

CCI Hackathon'a ilginiz için teşekkür ederiz.Bu hareketli haftasonu boyunca, Coca-Cola İçecek tarafından sunulan bir probleme (challenge) çözüm bulmaya çalışacağız.

Coca-Cola İçecek Hackathon

CCI Hackathon'a ilginiz için teşekkür ederiz.


Bu hareketli haftasonu boyunca, Coca-Cola İçecek tarafından sunulan bir probleme (challenge) çözüm bulmaya çalışacağız. Lütfen unutmayın, bu bir ön başvuru formudur, Hackathon'a katılacak ekip sayısı sınırlı olabileceğinden bir eleme yapılması gerekmektedir. Ön eleme sonucunda Hackathon'a katılacak ekiplere daha detaylı bilgi verilecektir. Etkinlikle ilgili en güncel bilgileri her zaman websitemizden takip edebilirsiniz:  https://ccihackathon.splashthat.com/


Ödüller:  


1. Ekip: 10,000 TL


2. Ekip : 6,000 TL


3. Ekip: 3,000 TL


Sadece kadınlardan oluşan bir ekibe ayrıca sürpriz hediyeler verilecektir : )


Lütfen dikkat: Ön başvuru formunun sizinle yarışacak ekip üyeleriniz tarafından da ayrı ayrı doldurulması gereklidir, ekip üyelerinizle aynı Ekip Adını yazmayı unutmayın. 


Ekipler en az 3, en fazla 7 kişi olabilir. Her ekipte yazılımcı, tasarımcı ve pazarlamacıların olmasını öneriyoruz. Eğer bir ekibiniz yoksa üzülmeyin. Hackathon için seçilirseniz, ekip bulmanıza yardımcı olacağız. Hackathon sonunda jüri bir "MVP", yani çalışan bir demo görmek isteyecektir. Ekiplerinizi bunu hazırlamaya yönelik kurmanızı öneririz.


Eventbrite üzerinden kayıt olsanız da, Hackathon'a kesin başvuru için linkteki başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gereklidir. Başvuru için son tarih: 26 Şubat Pazar 23: 59 !! 


Başarılar!


Stage-Co Ekibi


Thank you for your interest in CCI Hackathon!


During this fun weekend, we will work together to come up with a solution for the challenge CCI will present. This is a pre-selection form, please fill it will all the information required. We will announce the teams to join the hackathon before the event and give more details for the challenge to be solved. You can follow up the details on our event website:  https://ccihackathon.splashthat.com/


Prizes:  


1st Team: 10,000 TL


2nd Team: 6,000 TL


3rd Team:  3,000 TL


A Women's only team will be selected and awarded surprize prizes : )


Please note: The Hackathon Application Form needs to be completed for yourself and your team, separately. Please make sure you write the same Team Name on the form. Teams can contain minimum 3, maximum 7 people. We recommend forming teams consisting of developers, designers and marketeers.


At the end of the Hackathon, the jury expects to see a MVP (Minimal Viable Product), so please be prepared to present at least a working demo.


This post is for announcement only, to secure your application, please fill in the form on the link. 


Deadline for application is: 26th February, 23: 59 !! 


Good luck!


Stage-Co Team

Kaynak: Etkinlik.io