Çobanoğlu, Şöförler ve Otomobilciler Odası'na Yeniden Başkan Seçildi
Haberler » Güncel » Haber

Çobanoğlu, Şöförler ve Otomobilciler Odası'na Yeniden Başkan Seçildi

Trabzon'un Vakfıkebir İlçesinde, Şöförler ve Otomobilciler Odası'nın Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Çobanoğlu, Şöförler ve Otomobilciler Odası'na Yeniden Başkan Seçildi

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde, Şöförler ve Otomobilciler Odası'nın olağan genel kurulu toplantısı yapıldı.

Seçime tek liste ile giren İsmail Hakkı Çobanoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Vakfıkebir Şoförler ve Otomobilciler Odası salonunda gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını Trabzon Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tayfun Ataman yaptı.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu, kongrede yaptığı konuşmada, "Hep beraber el ele vererek şoför esnafımıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız." dedi.

Trabzon Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tayfun Ataman da, "Dışarıdan şehre gelen göze çarpan ilk sizsiniz. Bana göre şoförlük ve bakkallık bir şehrin en gözde mesleğidir. Onun için müşteri ilişkilerine ve kıyafet konusuna çok iyi dikkat etmenizi istiyorum." şeklinde konuştu.

Trabzon Esnaf Odaları Birliği adına, Maçka Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Ergin Altıntaş tarafından, Vakfıkebir şoför esnafına yaptığı katkılardan dolayı İsmail Hakkı Çobanooğlu'na plaket verildi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. İsmail Hakkı Çobanoğlu 205 kayıtlı üyesi bulunan odanın yeniden başkanlığına seçildi.

İsmail Hakkı Çobanoğlu başkanlığında oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "İlyas Karaca, Hakan Kuleyin, Kemal Mirioğlu, Mehmet Kadıoğlu, Kemal Bahadır, Erol Olgun, Denetleme Kurulu; Sinan Yamak, Yusuf Sağlam, Orhan Koyun:"

Kongreye; Vakfıkebir Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sevinç, Beşikdüzü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Günaçtı ve şoförler esnafı katıldı.

(CİHAN)