Cnr Food Kapılarını Açıyor

Cnr Food Kapılarını Açıyor

"CNR Food İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul ve Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri buluşması, 5 - 8 Eylül 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açıyor.

Cnr Food Kapılarını Açıyor

Büyük buluşmada, gıda, ambalaj, ev dışı tüketim ürünleri ve tedarikçileri sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en yeni ürünlerini sergileyecek. Toplam 80 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek olan üç sektörün tek platformunu 65 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarın ilk günü gerçekleşecek B2B eşleştirme programı sayesinde ürün gruplarına göre kategorize edilen katılımcılar özel bir alan içerisinde uluslararası alım heyetleri ile ikili görüşme imkanına sahip olacak. ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Kanada, Rusya, Polonya, Suudi Arabistan gibi ülkeler olmak üzere toplamda 52 farklı ülkeden firmaların yetkilileri B2B görüşmelerle bir araya gelecek.

Fuar açılış konuşmalarını ise İstanbul Valisi Vasip Şahin*, CNR Holding İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz ve İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Haluk Okutur gerçekleştirecek.

Kaynak: Bültenler