Clınt'ten Meslektaşına Övgü

Clınt'ten Meslektaşına Övgü

Hollywood'un Güzelliği Konusunda Hemfikir Olduğu Aktris Angelina Jolie'ye Bir İltifat da Ünlü Yönetmen -Oyuncu Clint Eastwood'dan Geldi.

Clınt'ten Meslektaşına Övgü

HOLLYWOOD'UN GÜZELLİĞİ KONUSUNDA HEMFİKİR OLDUĞU AKTRİS ANGELİNA JOLİE'YE BİR İLTİFAT DA ÜNLÜ YÖNETMEN-OYUNCU CLİNT EASTWOOD'DAN GELDİ.

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI

Geçtiğimiz günlerde Changeling filminin galası için New York Film Festivali'nde bir araya gelen filmin yönetmeni Clint Eastwood ve aktris Angelina Jolie, film hakkında basına bilgi verdi.Eastwood, Jolie'nin sinema kariyeri açısından Changeling'in öneminden bahsetti.

Birçok film eleştirmenine göre Jolie'nin seksi kimliği, oynadığı birçok filmi gölgede bırakırken, oyunculuğu hakkında kimsenin herhangi bir yorum yapmaması, sadece güzel aktrisin 'mükemmel' kabul edilen fiziğinden bahsedilmesi, Jolie'nin sinema kariyeri açısından eksi puan olarak değerlendiriliyor.

Kasım ayında vizyona girecek olan filmin galasında objiktiflere gülümseyen Clint Eastwood ve Angelina Jolie, filmin büyük bir başarı elde edeceğinden emin olduklarını söyledi.

Eastwood, filmin başrol oyuncusu Angelina Jolie hakkında da, 'Her zaman onun yeteneğine hayranlık duydum. Her yerde ondan söz ediliyor, her zaman dergilerin ilk sayfalarını süslüyor. Ama o, sadece bunlardan ibaret değil. O, gerçek bir yetenek. Şu da bir diğer gerçek ki, yeryüzünün en güzel yüzüne sahip'

Güzel yıldızın setteki disiplininden de söz eden yönetmen, 'İşe tam vaktinde gelir, istenileni de derhal yerine getirir. Hep hazırlıklıdır' dedi.