Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 08.11.2017
Tkbb Başkanı Utku, Aa Finans Masası'na Konuk Oldu: (2)
"Albaraka Türk'ün Suudi Arabistan ile sermaye ve yönetsel açıdan ilişkisi yok" Suudi Arabistan'da yaşanan son gelişmelerin Albaraka'ya etkisi olup olmayacağına ilişkin bir soru üzerine Utku, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bu olayların bizimle ilişkisinin kurulması süreci Salih Kamil ismiyle başladı. Salih Kamil dünyada faizsiz finans konusundaki öncülerinden biri. Dünyanın birçok yerinde bu konuda yatırımlar yaptı ve yatırımları teşvik etti. Birçok bölgede faizsiz finansın mevzuatın içine yerleşmesinin sebebi Salih Kamil'dir. Kiminde doğrudan ortaklık olarak, kiminde İslam Kalkınma Bankası'yla birlikte yatırımlara girdi. Albaraka Türk de benzer bir ortaklık yapısıyla kuruldu. Salih Kamil kurucu ortaklarımızdan biri ancak 2000'li yılların başında hisselerini Albaraka Bankacılık Grubu'na devretti. Albaraka Bankacılık Grubu halka açık bir banka ve Salih Kamil ortaklardan bir tanesi. Herhangi bir başka ortaktan farkı yok. Bizde ise bu yüzden dolaylı ortak." Utku, Salih Kamil'in ne operasyonlarında ne yönetim kurulunda ne de herhangi bir icranın içerisinde herhangi bir irtibatı ve ilişkisi olmadığının altını çizerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Salih Kamil ile bankacılık, yönetsel veya sermaye açısından ilgimiz yok. Hisse alan herhangi birinden farkı yok. Mesela Prens Talal, Twitter ve Citibank'a ortak.
Citibank - 06.11.2017
Türkiye İcra Kurulu'na Atama
Son olarak TEB'de Pazarlama Ödeme Sistemleri ve Müşteri Etkileşim Merkezi Grup Direktörü olarak görev yapan Ergun, daha önce Fibabanka'da Perakende Bankacılık ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı ve bu kapsamda bankanın dijital ve çoklu kanal stratejisini yürüttü. Öncesinde, Credit Europe Bank bünyesinde sırasıyla Ukrayna ve Romanya'da Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ergun, Finansbank ve Citibank bünyesinde de doğrudan satış, şube satış, tele-marketing ve çağrı merkezi, tüketici finansmanı, ürün pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve pazar araştırmaları alanlarında da çeşitli görevler üstlendi.
Citibank - 20.10.2017
THY ile Citibank Arasında Anlaşma
Türk Hava Yolları (THY) ile Citibank arasında yapılan anlaşma ile 16 ülkede kredi kartı puanları uçuş miline dönüşüyor.
Citibank - 26.09.2017
Turkish Airlines Corporate Club Konferansı"
- "Uçuş ve seyahat konusunda uçtan uca hizmet sunulmalı" Citibank Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Serra Akçaoğlu, ulaştırma sektörünün tüm bileşenleriyle dünya genelinde son derece şeffaf bir yapıya evrildiğini söyledi.
Citibank - 22.09.2017
Denizbank, 20'nci Yılını Kutladı
İdolü olan Citibank'ın, Türkiye'deki tüm perakende operasyonlarını, bin 518 kişilik personel ekibi ve şubeleriyle almanın kendilerine nasip olduğunu belirten Ateş, "3 Aralık'ta Sberbank ile düğünümüzü yaptık.
Citibank - 25.04.2017
VakıfBank'tan 967 milyon dolar sendikasyon kredisi
"Sendikasyona katılan bankalarla artan iş hacmi" Hem yeni katılan bankalara hem de geleneksel olarak sendikasyon kredisine destek olan iş ortağı kreditör bankalara teşekkürlerini ileten Genel Müdür Halil Aydoğan sözlerine şu şekilde son verdi: "VakıfBank'ın muhabir bankalarına sağladığı iş çeşitliliği ve iş hacminin artmaya devam etmesiyle çok rekabetçi maliyetlerle kaynak temin ediyoruz. Sendikasyon işleminde bizi destekleyen bankalarla iş hacmimizi daha da artıracağız. Yurt dışından kaynak yaratarak reel sektöre destek olmaya ve dış ticareti finanse etmeye devam edeceğiz." Krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak katılan bankalar: National Bank of Abu Dhabi, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Wells Fargo Bank, Bank of America Merrill Lynch, Citibank, Commerzbank, Emirates NBD Bank, Erste Group, HSBC, ING Bank, Societe Generale, Standard Chartered Bank, JPMorgan Chase Bank and UniCredit Bank.
Citibank - 25.04.2017
Sermaye Piyasaları Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu!
Saklama Faaliyeti–2016 En Yüksek Saklama Bakiyesi –Yabancı Yatırımcı: Citibank A.
Citibank - 25.04.2017
Vakıfbank'tan 967 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Anlaşması
Krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak National Bank of Abu Dhabi, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Wells Fargo Bank, Bank of America Merrill Lynch, Citibank, Commerzbank, Emirates NBD Bank, Erste Group, HSBC, ING Bank, Societe Generale, Standard Chartered Bank, JPMorgan Chase Bank ve UniCredit Bank katıldı.
Citibank - 10.04.2017
Hürriyet Emlak'a yeni genel müdür
Çelik, 2010 yılına dek devam eden Citigroup kariyerinde sırasıyla İngiltere'de Citigroup EMEA Bölge Merkezi'nde Yeni Pazarlar ve Strateji Genel Müdür Yardımcılığı, Citibank Romanya'da Merkez Krediler Müdürü Genel Müdür Yardımcılığı, Citibank Rusya'da Satış ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Citibank Türkiye Şube Bankacılığı ve Stratejilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Citibank - 24.03.2017
Dha Yurt Bülteni - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Kurtulmuş'un esnaf ziyareti Mobil sinyal kesici Üniversite Kurtulmuş'un konuşması Genel ve detay görüntüler Haber: Mücahit YOLCU- Kamera: Metin Faruk TAMER-GAZİANTEP-DHA) ============================================ Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı (9) "BANKACILIK: GELECEK NASIL OLACAK?" Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde ilk günün son oturumu yapıldı. TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici'nin moderatörlüğünü yaptığı son oturumda bankacılık sektörü ve sektörün geleceği masaya yatırıldı. 'Bankacılık: Gelecek Nasıl Olacak?' oturumunda Türkiye Bankalar Birliği (TBB)Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze ile Citibank CEO'su Serra Akçaoğlu sektörle ilgili görüşlerini anlattı.
Citibank - 24.03.2017
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Citibank Üst Yöneticisi (CEO) Serra Akçaoğlu, "Türkiye'nin bankacılık sektörü açısından dünyada çok daha fazla bölge merkezi olması gerektiğini düşünüyorum.
Citibank - 11.03.2017
Savcı Bharara'dan "Kovuldum" Açıklaması
Bugüne kadar Wall Street'teki finans kuruluşlarında çalışan 100'den fazla üst düzey yöneticiye dava açan Bharara, aralarında Citibank, Bank of America, JPMorgan Chase gibi büyük banka ve finans kuruluşlarına da yüksek meblağlı tazminat davaları açmıştı.
Citibank - 07.03.2017
Turkishwın@ızmir Learning Circle "Breaking Barriers"
Are you facing with barriers in your life? Who isn't! Our exciting speakers will share their "breaking barriers" stories on March 8th. It is sure to be an evening full of inspiration and new ideas – join us! Program: 18: 00 - 18: 45 pm Registration 18: 45 - 19: 45 pm Talks followed by Q&A 19: 45 - 20: 30 pm Networking About Speakers Ebru Köksal began her professional career in New York, as a financial analyst in Corporate Finance at Morgan Stanley, before moving back to Turkey to serve as a senior manager at Citibank between 1992 and 1999.
Citibank - 15.02.2017
İş Dünyasının Eğlenceli Yemek Yarışması Başlıyor
Yarışmalar ile şirketler verimliliğini sürdürebilecek Ofisten Mutfağa; Citibank, Astra Zeneca, Pirelli, Nestle, Abbott, Anadolubank, ING Bank, Jotun, Avea, Tüpraş, Netaş, İpsos KMG, TTNET, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto, Şişe Cam, Hürriyet, Eczacıbaşı, Ericsson, 3M, Vodafone, Cocacola, KPMG,Vestel, Bosch, Anadolu Sigorta, Finansbank, Alcatel lucent, Odeabank, Garanti, Beymen, Vestel, gibi büyük şirketlerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği "Ofisten Sahneye" yarışmasını 7 yıldır başarıyla gerçekleştiren HY Tanıtım'ın projesi… HY Tanıtım Kurucusu Hakan Yanar, kurumsal firmaların çalışanlarına yönelik yaptığı çalışmalar ile firmaların kolektif bilincini yaratmayı, yaratıcılığı teşvik etmeyi ve takım ruhunu ateşleyerek firmaların verimliliklerinde sürdürebilirliklerini desteklemeyi hedefliyor.
Citibank - 21.12.2016
Pasha Bank Finansal ve Sanatsal Sinerjiyi Türkiye'ye Taşıyor
Türkiye'deki bankacılık sektörünün rekabetçi olduğuna dikkati çeken Karmalov, sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye'nin bu faaliyetini destekliyoruz ve bu tecrübeden faydalanmak istiyoruz. Hükümetlerimiz arasında bugüne kadar fevkalade işler yapıldı. Önemli altyapı kuruldu. Bu sağlam temel üzerinde özel sektörün artık iş birliğine doğru gitmeye ihtiyacı var. Bizim yatırımımız belki Türkiye için çok büyük değil ama çok önemli. Türkiye'nin dünya ile rekabet gücüne güç katmak istiyoruz. Bundan kendimiz de faydalanmak istiyoruz. 15-20 sene önce bir eleman olarak Türkiye'de yetiştim, Citibank'ta çalıştım, Bilkent mezunuyum.
Citibank - 04.11.2016
Amerikan Şirketler Derneği 12. Yıldönümü Galası Gerçekleştirildi
Galanın açılış konuşmasını yapan Amerikan Şirketler Derneği Başkanı ve Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, "Türkiye'de 54 milyar doların üzerinde yatırımı olan ve 90 bin kişiye yakın istihdam yaratmış 135'ten fazla Amerikan şirketi üyemiz bulunuyor.
Citibank - 02.11.2016
Türkiye Finans Katılım Bankası'na yeni Genel Müdür:
Bankacılık kariyerine 1999 yılında, Citibank iştiraklerinden Saudi American Bank'ın Ticari Bankacılık bölümünde başlayan Raies, 2002 yılında NCB'ye Kurumsal Bankacılık Kıdemli Müdürü olarak katıldı.
Citibank - 27.10.2016
Finansın Liderleri, Bankacılığın Geleceğini Ceo Club'da Konuştu
'CEO Club' toplantıları her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin önde gelen bankalarının üst düzey yöneticilerini bir araya getirdi. Vodafone Türkiye ve Metal Yapı Konut ana sponsorluğunda yapılan 'CEO Club Bankacılar Zirvesi', Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali'nin açılış konuşmalarıyla başladı. Yapı Kredi Bankası CEO'su Faik Açıkalın'ın moderatörlüğünde gerçekleşen 'CEO Club Bankacılar Zirvesi'ne Türk Ekonomi Bankası CEO'su Ümit Leblebici, Ziraat Bankası CEO'su Hüseyin Aydın, Citibank CEO'su Serra Akçaoğlu, Şekerbank CEO'su Servet Taze ve Garanti Bankası CEO'su Fuat Erbil konuşmacı olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Sayfa 4 - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Hakan Atilla'nın Avukatlarından Dava Hükümsüz Kılınsın Talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 04:43:24. #1.15#

title