Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 06.10.2018
Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 13-14 Kasım'da
Kongre'ye, Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul Grubu,T. İş Bankası AŞ, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ, Türkiye Ekonomi Bankası AŞ, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler AŞ, Deutsche Bank, İntegral Yatırım Menkul Değerler AŞ, A1 Capital Yatırım Menkul Değerler AŞ, BtcTurk, CFA Society İstanbul, Citibank AŞ, DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Devexperts Bilgi Dağıtım Hizmetleri AŞ, Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu AŞ, TEB Portföy Yönetimi AŞ, Türkiye Katılım Bankaları Birliği, Türkiye Sigorta Birliği, Türkiye Sinai Kalkınma Bankası, White&Case ve GKC Partners, Türk Hava Yolları, Bloomberg HT ve TRT World destek veriyor.
Citibank - 05.09.2018
Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın Ceo'su Ödüllerini Aldı
Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu da, küresel yatırımcıların Türkiye'ye doğrudan yatırım yapması için önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Citibank - 17.08.2018
Emlak Bankası "Emlak Bank" Adıyla Geri Dönüyor
Genel Müdür Aksu kimdir? Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Aksu, bankacılık hayatına 1995'te Pamuk Bank'ta Kurumsal Portföy Yöneticisi olarak başladı. 1997'de Yapı Kredi Finansal Kiralama Anonim Ortaklığı'nda Bursa Bölge Müdürlüğü görevini üstlendi. 1998-2008 yıllarında CitiBank'ın Ticari Bankacılık Biriminin kuruluş ve faaliyete geçme sürecinden itibaren Kurumsal ve Ticari Bankacılık Satış Başkanı olarak görev yaptı.
Citibank - 29.06.2018
Türk Eximbank, 550 Milyon Dolar Kredi Sağladı
Bankanın açıklamasına göre, Türk Eximbank, imzalanan anlaşma ile Dünya Bankası kuruluşu olan Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) garantisi altında, Standard Chartered Bank ve BNP Paribas liderliğinde ING Bank, Societe Generale, Citibank N.
Citibank - 28.06.2018
New York Borsası Yükselişle Kapandı
Morgan Stanley ve Citibank hisseleri sırasıyla yüzde 2,3 ve yüzde 2,2 artış gösterdi.
Citibank - 27.06.2018
Garantibank International Nv 185 Milyon Dolar Sendikasyon Kredisi Kullandı
GBI, "Facility Agent" olarak First Abu Dhabi Bank'i, "Documentation Agent" olarak ise Citibank'ı görevlendirdi.
Citibank - 22.06.2018
Fleecorp'ta Yeni Cto Tolga Bayazıtoğlu Oldu
FleetCorp'ta Yeni CTO Ataması 1999-2007 yılları arasında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.'de Bilgi Teknolojileri alanında Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2007 – 2008 tarihleri arasında ise Citibank A.
Citibank - 19.06.2018
Fleetcorp'dan Yeni Atama
Tolga BAYAZITOĞLU kimdir? 1999-2007 yılları arasında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.de Bilgi Teknolojileri alanında Bilişim Altyapı Sistemleri ve Kurumsal Kaynak Planlama Uygulamaları konusunda da Proje Yöneticisi olarak görev yapan Tolga BAYAZITOĞLU, 2007 – 2008 tarihleri arasında ise Citibank A.
Citibank - 11.05.2018
Citibank - 08.05.2018
Citibank - 25.04.2018
Vakıfbank'tan 1.3 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi
MALİYET DÜŞTÜ, 7 YENİ BANKA KATILDI Yaklaşık 1.3 milyar dolarlık sendikasyon kredisi işleminin 100 milyon dolarlık kısmının 2 yıl vadeli, kalan 1.2 milyar dolarlık kısmının 367 gün vadeli olduğunu belirten Özcan, şöyle konuştu: "Kredinin 2 yıl vadeli diliminin toplam maliyeti Libor+%2.10 olurken 367 gün vadeli diliminin toplam maliyeti Libor+%1.30 ve Euribor+%1.20 seviyesinde gerçekleşmiştir. Geçen yılın Nisan dönemine göre bu işlemimize 7 yeni banka katılmıştır. Kredinin 367 gün vadeli diliminin maliyeti geçen yılın aynı dönemine göre 0,15% düşmesine rağmen yenilenme oranımız yüzde 120 seviyesinde gerçekleşmiştir. Sendikasyon kredimize 7 tane yeni bankanın katılmış olmasından dolayı ayrıca büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Uygun maliyetli uluslararası fonlama imkânları ile her zaman olduğu gibi reel ekonomimize destek olmaya devam edeceğiz." Krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak katılan bankalar; BNP Paribas, Cargill, Citibank, Commerzbank, Deutsche Bank, Emirates NBD, Erste Group, First Abu Dhabi Bank, Goldman Sachs, HSBC, ICBC Standard Bank, ING Bank, JPMorgan Chase Bank, Mizuho Bank, MUFG Bank, Société Générale, Standard Chartered, Sumitomo Mitsui Banking Corporation ve UniCredit.
Citibank - 24.04.2018
Vakıfbank'tan 1,3 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi
"Hem ocak ayında gerçekleştirdiğimiz eurobond ihracı hem de imzaladığımız sendikasyon kredisinin başarısı milli ekonomimize ve Türk bankacılık sektörüne duyulan güvenin en önemli göstergesidir." ifadesini kullanan Özcan, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bu işlemler, her türlü spekülasyon ve iyi niyetli olmayan çabalara rağmen ülkemizin uluslararası piyasalardaki itibarının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha teyit etmiştir. Bu vesile ile sendikasyon kredisine destek olan iş ortağı kreditör bankalara bir kez daha en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sendikasyon kredisinde bankamızı destekleyen muhabir bankalarla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mütekabiliyet prensibi çerçevesinde işbirliğimizi artırmaya kararlıyız." "Maliyet düştü, 7 yeni banka katıldı" Özcan, yaklaşık 1,3 milyar dolarlık sendikasyon kredisi işleminin 100 milyon dolarlık kısmının 2 yıl vadeli, kalan 1,2 milyar dolarlık kısmının 367 gün vadeli olduğunu kaydederek, şu bilgileri verdi: "Kredinin 2 yıl vadeli diliminin toplam maliyeti Libor+%2.10 olurken 367 gün vadeli diliminin toplam maliyeti Libor+%1.30 ve Euribor+%1.20 seviyesinde gerçekleşmiştir. Geçen yılın nisan dönemine göre bu işlemimize 7 yeni banka katılmıştır. Kredinin 367 gün vadeli diliminin maliyeti geçen yılın aynı dönemine göre 0,15% düşmesine rağmen yenilenme oranımız yüzde 120 seviyesinde gerçekleşmiştir. Sendikasyon kredimize 7 tane yeni bankanın katılmış olmasından dolayı ayrıca büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Uygun maliyetli uluslararası fonlama imkanları ile her zaman olduğu gibi reel ekonomimize destek olmaya devam edeceğiz." Açıklamada, krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak katılan bankaların, BNP Paribas, Cargill, Citibank, Commerzbank, Deutsche Bank, Emirates NBD, Erste Group, First Abu Dhabi Bank, Goldman Sachs, HSBC, ICBC Standard Bank, ING Bank, JPMorgan Chase Bank, Mizuho Bank, MUFG Bank, Société Générale, Standard Chartered, Sumitomo Mitsui Banking Corporation ve UniCredit olduğu kaydedildi.
Citibank - 11.04.2018
Tspb Sermaye Piyasaları Ödül Töreni
Kurumsal Finansman kategorisinde ise Pay İhraç ve Satış Lideri-2017 ödülü İş Yatırım Menkul Değerler AŞ'nin, Özel Sektör Borçlanma Aracı İhraç ve Satış Lideri-2017 ödülü İş Yatırım Menkul Değerler AŞ'nin, Kira Sertifikası İhraç ve Satış Lideri-2017 ödülü Vakıf Yatırım Menkul Değerler AŞ'nin, Satın Alma ve Birleşme İşlemler Lideri-2017 ödülü Ünlü Menkul Değerler AŞ'nin, Finansman Sağlanmasına Aracılık İşlemleri Lideri-2017 ödülü de ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler AŞ'nin oldu. Saklama Kategorisi ödüllerinde ise Yerli Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri-2017 ödülü Türkiye Halk Bankası AŞ'ye, Yabancı Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri-2017 ödülü Citibank'a, Saklama Faaliyeti Pazar Payı Artış Lideri-2017 ödülü Ziraat Yatırım Menkul Değerler AŞ'ye verildi.
Citibank - 23.03.2018
Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı (13)
'KADINA YATIRIM YAPARSAK EKONOMİK KALKINMA DA GERÇEKLEŞECEK'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Citibank'ın sponsorluğunda 'Toplumun Geleceği' konulu oturum gerçekleştirildi.
Citibank - 23.03.2018
Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı (13)
'KADINA YATIRIM YAPARSAK EKONOMİK KALKINMA DA GERÇEKLEŞECEK'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Citibank'ın sponsorluğunda 'Toplumun Geleceği' konulu oturum gerçekleştirildi.
Citibank - 22.03.2018
Örnek Girişimciliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan Ödüllendirdi
"Cumhurbaşkanımızın elinden ödül aldım" Bu çalışmalar kent genelinde duyulunca bazı ödüllere de layık görüldüklerini anlatan Sakine Parlar, "İki yıl önce Citibank ve KEDV'in düzenlediği mikro girişimci ödüllerinin Yerel Rol Model dalında ödül aldım.
Citibank - 06.03.2018
Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar" Ödül Töreni
"Bu gece ödülleri dağıtıyoruz ama başarılı örneklerle aslında hepimiz kazandık" diyen Sabancı, şöyle konuştu: "Bu süreç, tüm adaylarımızın ve sektörümüzün kazandığı bir yolculuktur. Aday olan tüm profesyonel, akademisyen ve girişimci kadınlarımızın birbirinden değerli çalışmalarının, başka kadınların da enerji sektörüne ilgi göstermesi, kendine bu sektörde bir yol çizmesi için ilham vereceğine inanıyorum. Ülkemiz, dünyanın en hızlı büyüyen ve gelişen enerji piyasaları arasında geliyor. 14 yıldır sektörün yapısında çok önemli değişiklikler oldu. Enerji üretim ve dağıtımında, sektör, önemli bir özelleştirme sürecinden geçti, rekabete açıldı. Bugün enerji üretimi ve dağıtımı, ciddi yabancı yatırımcıların da bulunduğu özel sektör eliyle yapılıyor. Yaşam standardımızı birebir etkileyen bu sektörün potansiyeli yüksektir." "Önümüzdeki dönemde yeni teknolojilerle buluşacak ve yatırım yapmaya devam edilecek bu sektörde, artan nitelikli iş gücü talebi vardır" diyen Sabancı, şöyle devam etti: "Kadınların araştırmalarla ispatlanmış yönetsel becerileri, enerji sektörü için de önemli bir potansiyeldir. Ancak ne yazık ki, istatistiklere göre yalnız ülkemizde değil, dünyada cinsiyet eşitsizliğinin en yoğun yaşandığı sektörlerden birisi enerjidir. Dünya Ekonomik Forumu'na göre enerji sektöründe kadın çalışan sayısı sadece yüzde 19. Bunun altındaki en önemli nedenlerden biri de kadın rol modellerin olmaması. O yüzden bu ödül programı gibi teşvikleri çok önemsiyoruz. Sadece mühendislik değil, farklı yetkinliklere ve disiplinler arası çalışmalara da bu sektörde ihtiyaç duyuluyor. Bu ödül programını, bu yolda bir başlangıç olarak görmeliyiz. Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Programı'nın artan başvurularla uzun yıllar yoluna devam etmesini temenni ediyorum." En büyük alkış Zümran Ömür'e Jüri üyeliklerini Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Demirören Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Demirören Oktay, Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Vitol Türkiye Üst Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Azeri, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Erişah Arıcan ve devlet sanatçısı Hülya Koçyiğit'in yaptığı programda 6 dalda ödül dağıtıldı.
Citibank - 26.02.2018
Türk Eximbank Heyeti ABD'de Yatırımcılarla Buluştu
Bu kapsamda ABD piyasalarından fon sağlamak amacıyla Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım başkanlığında bir heyetin 19-23 Şubat'ta Amerika'da Citibank koordinatörlüğünde bir dizi toplantı gerçekleştirdiği bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "ABD'nin New York, Boston ve Los Angeles şehirlerinde önde gelen ve toplamda 1 trilyon doların üzerinde iş hacmine sahip dünya çapında tanınmış varlık yönetim, sigorta ve hedge fonu şirketlerinden oluşan 13 yatırımcı kuruluş ile görüşmeler gerçekleştirilmiştir.
Citibank - 20.02.2018
'Ofisten Sahneye' Heyecanı İzmir ve Ankara'ya Taşındı
Yarışma Citibank, Astra Zeneca, Pirelli, ABank, Nestle, Abbott, Anadolubank, ING Bank, Jotun, Avea, Tüpraş, Netaş, TTNET, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto, Şişe Cam, Hürriyet, Eczacıbaşı İlaç, Ericsson, 3M, McCann Erickson, T-Bank, TUSAŞ, Ipsos KMG, Vodafone, Coca-Cola, KPMG, Vestel, Bosch, Anadolu Sigorta, Finansbank, Alcatel-Lucent, Odeabank, AkçanSA, Kaya Grubu, Garanti Teknoloji, Beymen, Dumankaya, Pernod Ricard, ATU, AvivaSA, BDH, Çelebi Holding, GFK, Işık Üniversitesi, İTÜ, Kariyer.
Citibank - 11.01.2018
New York Borsası Yükselişle Açıldı
Açılışta, yatırım bankacılığı devi Citibank'in hisseleri yüzde 0,3 artarken, General Electric'in hisse başına değeri yüzde 1,3 prim yaptı.
Citibank - 03.12.2017
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması
İran ile yapılan ticaretten dolayı Türkiye'nin mahkum edilmeye çalışıldığına işaret eden Çavuşoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şöyle bir araştırdım. İran'ın 2016 yılındaki ithalatı 44 milyar dolar civarında. Bunun 40 milyar dolarını dışarıdan yapmış. Nereden yapmış, Amerika'dan, Almanya'dan, Fransa'dan, Çin'den her taraftan yapmış. Citibank'a bir şey yok, HSBC Bank'a bir şey yok, Deutsche Bank'a bir şey yok ama Halkbank'a gelince 'Dur orada.
Citibank - 29.11.2017
Rekabet Kurulu 13 Banka Hakkında Kararını Açıkladı
Diğer bankalara ceza uygulanmadı Öte yandan Kurul, "Citibank AŞ, Deutsche Bank AŞ, HSBC Bank AŞ, JPMorgan Chase Bank N.
Citibank - 22.11.2017
Türkiye Ekonomi Zirvesi
"Dış yatırımları artırırsak değer zincirinden daha fazla pay alabiliriz" Citibank AŞ Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, Türkiye'nin inşaat sektöründe yakaladığı büyümenin diğer sektörlere de yayılması gerektiğini söyledi.
Citibank - 21.11.2017
Akbank Ag, 173,5 Milyon Avro Sendikasyon Kredisi Aldı
Standard Chartered Bank ve UniCredit Bank AG dışında diğer MLA'ler, First Abu Dhabi Bank, Demir Halk Bank (Nederland) NV ve DenizBank AG olarak sıralanırken; diğer katılımcı bankalar ise Aresbank SA, ING Bank NV, Raiffeisen Bank International AG, Banca Transilvanie, Citibank NA, DZ Bank AG, HSBC Bank, Misr Bank Europe GMBH ve Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade Filiale Deutschland oldu.
Citibank - 14.11.2017
Rekabet Kurulunda Sözlü Savunma
Torlak, Citibank AŞ, JP Morgan Chase Bank N.
Citibank - 13.11.2017
Pazarlama ve Finans Zirvesi
Elkin, "Satın alma, dönüşüm, kültürel entegrasyon bir sürü projeler yapıldıktan sonra Denizbank hareketli bir yer oldu. 2013 yılında bu defa biz gittik Türkiye'deki Citibank'ı satın aldık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Sayfa 3 - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Türk Eximbank Heyeti Londra'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 05:20:57. #1.14#
title