Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 07.05.2020
BDDK'dan döviz manipülasyonu yapan 3 bankaya işlem yasağı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Türk bankalarına döviz işlemleri kaynaklı TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirildiğini bildirdi.
Citibank - 07.05.2020
BDDK kaynakları: "Türk bankalarına TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA,...
BDDK kaynakları: "Türk bankalarına TL yükümlülüklerini vadesinde yerine getirmeyen BNP Paribas SA, Citibank NA, UBS AG'ye işlem yasağı getirildi.
Citibank - 13.02.2020
Kredisini erken kapatan Turkcell, uzun vadeli finansmana yöneliyor
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell, BNP Paribas, Citibank, HSBC, ING ve Intesa Sanpaolo bankalarıyla 2015 yılında imzaladığı anlaşma uyarınca altyapı yatırımlarında ve oluşabilecek yatırım fırsatlarının finansmanında kullanmak üzere aldığı toplam 1 milyar dolar tutarındaki sendikasyon kredisini 23 Mart'ta, nihai vadesinden altı ay önce kapatacak.
Citibank - 20.11.2019
Amerikan Şirketler Derneği'nin yeni başkanı Tankut Turnaoğlu oldu
"Üyelerimiz Türkiye'ye inandıkları ve güvendikleri için ülkemize yatırım yapıyor" AmCham Turkey/ABFT Yönetim Kurulu Başkanı ve Citibank Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Serra Akçaoğlu de son 15 yılda Türkiye ekonomisinin potansiyeline olan inançları ve güçlü üye tabanı ile faaliyetlerini artırarak sürdürdüklerini belirtti.
Citibank - 14.11.2019
SPK haftalık bülteni
Işık Menkul Değerler AŞ'ye, Sümer Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ'ye, Invest-Az Yatırım Menkul Değerler AŞ'ye, Citibank AŞ'ye idari para cezasının uygulanmasına karar verildi.
Citibank - 31.10.2019
İstanbul Maratonu'nda 35 şirket Türkiye'nin geleceği için koşacak
Sabancı Holding, Kibar Holding, Defacto, MAPFRE, McKinsey, TAV Havalimanları, Tetra Pak, Akenerji, Green&Black Marine Logistics, Günsan Elektrik, Bekaert, QNB Finansbank, Akbank, Vakıfbank, ING, Citibank, Allianz, AvivaSa, Oyak Maden Metalürji Grubu, Philips Türkiye, Ray Sigorta, Gliead İlaç, Hayat Anel, iDisplay, TTS Lojistik, VNGRS, Yeşilova Holding, Bites Savunma ve Havacılık, Cemre Trafik Müşavirliği, Sovos Foriba, Karaoğlu Peyzaj, Projenet Yazılım, Somerset Maslak İstanbul, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi 41.
Citibank - 09.10.2019
Bankacılık sektörü 2020'den umutlu
Bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri sektörün bugününü ve geleceğini 'CEO Club Bankacılar Zirvesi'nde değerlendirdi. Gelecek yıl için bankacılıkta olumlu bir hava eseceğini ifade eden sektör temsilcileri iştahın güçlü olduğu konusunda ortak paydada buluştu.    Bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri 'CEO Club Bankacılar Zirvesi'nde bir araya geldi. Zirvede bankacılık sektörünün bugününü ve geleceği masaya yatırıldı.    Wyndham Grand Levent'te Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda gerçekleştirilen zirvede açılış konuşmalarını Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin yaptı. Sunumların hemen ardından düzenlenen ve moderatörlüğünü Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür'ün üstlendiği 'Bankacılık Ajandası 2020' konulu panele, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü, Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ve TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici katıldı.
Citibank - 09.10.2019
10. İstanbul Finans Zirvesi
Citibank Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Serra Akçaoğlu, "Citibank Türkiye CEO'luğunu kabul etmemin sebebi ben Türkiye ve İstanbul'a çok inanan bir insanım." dedi.
Citibank - 09.10.2019
10. İstanbul Finans Zirvesi
10. İstanbul Finans Zirvesi'ne Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, İstanbul Finans Zirvesi Danışma Kurulu Başkanı Dr. Hakan Yurdakul, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, Citibank Türkiye'nin Üst Yöneticisi (CEO) Serra Akçaoğlu ve Denizbank Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş katıldı.
Citibank - 08.10.2019
İngiltere'nin kamu borcu 50 yılın en yüksek seviyesine ulaşabilir
Citibank İngiltere Başekonomisti Christian Schulz da İngiliz ekonomisinin referandum öncesindeki öngörülere kıyasla şu anda 60 milyar sterlin daha küçük olduğunu belirtti.
Citibank - 21.09.2019
Türk-ABD İş Konseyi 100 milyar dolarlık ticaretin yol haritasını sunacak
Bu yılki konferansa Türk iş insanları ile birlikte ABD'li üst düzey yönetici ve yatırımcı olarak 450 kişilik katılım öngörülüyor. TAİK tarafından Citibank iş birliği ile gerçekleştirilecek konferans bölümünde, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın konuşma yapması beklenirken, aynı gece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ise düzenlenecek gala yemeğine katılması planlanıyor.
Citibank - 21.09.2019
100 milyar dolarlık ticaretin yol haritası sunulacak
Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) tarafından CitiBank iş birliği ile gerçekleştirilecek konferans bölümünde, T.
Citibank - 30.08.2019
Anlaşmasız ayrılıkta İngiliz bankalarının gelirleri yüzde 25 azalabilir
Merkezi New York'ta bulunan Citibank, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) anlaşmasız ayrılması halinde İngiliz bankalarının gelirlerinin yüzde 25 azalabileceği uyarısında bulundu.
Citibank - 09.07.2019
Wall Street Deutsche Bank'ın yeniden yapılandırma planını "zorlu" olarak tanımladı
"Deutsche Bank'ın yapısal engelleri bizim bakış açımızda, yüksek getiri platform eksikliği, artırılmış fon masrafları ve yatırım bankacılığı (investment banking /IB) projesine yönelik belirsizlik olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor." Citibank'tan yapılan açıklamada ise söz konusu planın "iyimser hedefler" içerdiğine dikkat çekildi: "7.
Citibank - 03.05.2019
Musk: Tesla'nın Piyasa Değeri 500 Milyar Dolara Yükselecek
Citibank ve Goldman Sachs tarafından organize edilen yatırımcı toplantısında konuşan Musk, elektrikli araç, güneş enerjisi ve enerji alanında yürüttükleri çalışmaların, Tesla'nın değerinin dayanak noktaları olduğunu vurguladı ve geliştirmekte oldukları "sürücüsüz araç teknolojisi" tamamlandığında, Tesla'nın 500 milyar dolar piyasa değerine sahip bir şirket haline geleceğini söyledi.
Citibank - 18.04.2019
Tspb Sermaye Piyasaları Ödülleri Sahiplerini Buldu
Borsa İstanbul, Merkezi Kayıt İstanbul, Takas İstanbul'un ana sponsorluğu, Citibank A.
Citibank - 17.04.2019
4. Tspb Sermaye Piyasaları Ödül Töreni
Saklama Kategorisinde ise Yerli Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri Türkiye Halk Bankası AŞ, Yabancı Yatırımcı Saklama Bakiyesi Lideri - Citibank AŞ, Saklama Faaliyeti Pazar Payı Artış Lideri Türkiye Halk Bankası AŞ ödüle layık görüldü.
Citibank - 14.03.2019
Düzeltme - "Enerjinin Kadınlarına Ödülleri Bugün Verilecek" Başlıklı Haberimizin İkinci...
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Başkanlığını Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Başkanvekili Gülsüm Azeri'nin yaptığı jüri heyetinde Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay, Borsa İstanbul AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erişah Arıcan, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Oyuncu Hülya Darcan Korel, FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Türkiye İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut, Kadın ve Demokrasi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ile Citibank Türkiye Ülke Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Serra Akçaoğlu yer alacak.
Citibank - 08.03.2019
Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlara Ödül
7 farklı kategoride ödül verilecek olan "Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar" ödül töreni, akademi, siyaset, iş, sanat, spor dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile 14 Mart Perşembe günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleştirilecek. Enerji ve maden sektörünün gelişme ve büyüme hedeflerine de önemli katkı sunacak program kapsamında "Akademi Ödülü", "İş Dünyası Ödülü", "Kadın Profesyonel Ödülü", "Girişimci Ödülü", "Enerjide Örnek Şirket Ödülü", "Geleceğe İlham Veren Kadın" ve Jüri Özel kategorilerinde ödüller verilecek. Başkanlığını Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Başkanvekili Gülsüm Azeri'nin yaptığı jüri heyetinde Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay, Borsa İstanbul AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erişah Arıcan, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Oyuncu Hülya Darcan Korel, FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ve Citibank Türkiye Ülke Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Serra Akçaoğlu yer alacak.
Citibank - 01.03.2019
Türk Eximbank Heyeti, Londra'da Yatırımcılarla Görüştü
Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım başkanlığındaki Türk Eximbank Heyeti, bu kapsamda 26-28 Şubat tarihleri arasında Londra'da Alliance Bernstein, Bluebay, Wellington, Ashmore, J.P. Morgan Investment Management, Franklin Templeton, Investec, Pictet ve Insight ile Citibank koordinatörlüğünde bir dizi toplantılar gerçekleştirdi.
Citibank - 26.02.2019
Türk Eximbank Heyeti Londra'da
Türk Eximbank, orta-uzun vadeli finansmana erişim olanaklarını arttırmak amacıyla, 2017 yılından bu yana ABD, Avrupa, Körfez Bölgesi ve Uzak Doğu gibi geniş bir coğrafyada birçok tanınmış finansal kuruluş ile varlık yönetim, sigorta şirketi ve emeklilik fonları ile görüşmeler gerçekleştirdi. Türk Eximbank, gerçekleştirdiği yatırımcı toplantıları serisine ilave olarak Londra'da 27-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek "non-deal roadshow" kapsamında bir dizi toplantı düzenleyecek. Citibank'ın organize edeceği görüşmelerde yatırımcılara, bankanın 2019 yılı hedefleri ve yılsonu finansal verilerinin yanı sıra, Türkiye ekonomisi ve bilhassa ihracattaki gelişmeler aktarılacak.
Citibank - 26.02.2019
Türk Eximbank'tan Londra'da Yatırım Temasları
Türk Eximbank'tan yapılan açıklamaya göre,Türk Eximbank, gerçekleştirdiği yatırımcı toplantıları serisine ilave olarak Londra'da 27-28 Şubat'ta gerçekleştirilecek "non-deal roadshow" kapsamında bir dizi toplantı düzenleyecek. Görüşmelerde yatırımcılara, bankanın 2019 yılı hedefleri ve yıl sonu finansal verilerinin yanı sıra, Türk ekonomisi ve bilhassa ihracattaki gelişmeler aktarılacak. Söz konusu toplantıları, Türk Eximbank'ın uzun süredir yakın iş birliği içinde olduğu Citibank organize edecek.
Citibank - 13.02.2019
Alternatif Menkul'e Üst Düzey Atama
Akbank, Garanti Bankası, Deutsche Bank, Citibank, TEB Portföy Yönetimi'nde yatırım danışmanlığı ve özel bankacılık alanlarında üst düzey yönetici pozisyonunda görev aldı.
Citibank - 07.12.2018
Amerikan Şirketler Derneğinin Kuruluş Yıl Dönümü
Aynı zamanda Citibank Türkiye Genel Müdürü görevini de yürüten Akçaoğlu, bu yatırımların bir bölümünü oluşturan Amerikan şirketlerinin bölgesel merkezlerini de Türkiye'ye taşıdığını belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye'yi hub (Merkez) olarak kullanan 16 şirketimiz, 80 ülkeyi Türkiye'den yönetiyor.
Citibank - 07.11.2018
Allianz Partners Türkiye'de İki Yeni Atama
İş hayatına 1992'de Citibank Türkiye ofisinde başlayan Muammer Bakır, 18 yıl boyunca kurumda sırasıyla bilgi teknolojileri sistem analisti, nakit yönetimi operasyon müdürü ve nakit yönetimi ürün müdürü gibi görevler üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Sayfa 2 - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'nin döviz ile imtihanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 16:27:15. #1.14#

title