Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 04.03.2014
Eximbank ve Rus Sberbank Türk Şirketlerinin Projelerine Yatırım Yapacak
Sberbank grubuna ait Denizbank'ın aktiflerinin son bir yıl içinde yüzde 41 artış gösterdiğine de değinen Gorkov, geçen sene Sberbank'ın Citibank müşteri hizmetlerini satın almasıyla Citibank'ın yaklaşık 600 bin müşterisine Denizbank tarafından hizmet sunulduğunu açıkladı.
Citibank - 19.02.2014
Türkiye Finans Sektöründeki Birleşme ve Satın Almalar 2013 Yılında 1,3 Milyar Avro Oldu
2013 yılında, bankacılık sektöründe yapılan işlemlerden biri olan Citibank Türkiye'nin perakende bankacılık iş kolunun, Denizbank tarafından satın alınması işlemi ise sektöre yeni giriş yapanların büyümeye olan hevesini açıkça gösterdi.
Citibank - 16.01.2014
Teknosa'da Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu Oldu
Ayşegül Bahçıvanoğlu, New York Üniversitesi Stern Business School'dan mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına Citibank'ta Kurumsal Bankacılık Bölümü'nde başlayan Bahçıvanoğlu, daha sonra sırasıyla AT Kearney'de Kıdemli Yönetim Danışmanı, Yurtiçi Kargo'da CEO Danışmanı ve Mey İçki'de Yeniden Yapılandırma Müdürü olarak görev yapmıştır.
Citibank - 26.09.2013
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması
Son bir kaç yılda daha fazla Amerikan şirketinin Türkiye'ye geldiğini, Citibank ve General Electric gibi şirketlerin de Türkiye'deki faliyetlerini artırdığını, ileri görüşlü Amerikalı şirketlerin Türkiye'de başarılı olduğunu vurgulayan Ricciardone, bu şirketlerin aynı zamanda Türkiye'nin de başarısına katkıda bulunduğunun altını çizdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Sayfa 10 - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Avrupa'nın Geleceği Konuşuldu 2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 11:58:32. #1.15#

title