Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü - Haberler
Haberi Paylaş

Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü

Bültenler - Haberler | Güncel
Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü

"Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü" dünya çapındaki Kempinski otellerine kapı açacak.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul, turizmde global bir kariyer edinmek isteyenleri 22 Şubat 2013'de Londra'dan Pekin'e dünyanın dört bir köşesine dağılmış 76 Kempinski otellerinden birinde iş imkanı yakalamak üzere davet ediyor: "Çırağan Palace Kempinski Kariyer Kampüsü' etkinliği, Kempinski'nin Yetenek Gelişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michel Gehrig'nin katılımı ile gerçekleşecek bir "görüşme maratonu".

İki günlük etkinliğin birincisi olan 22 Şubat 2013, Cuma günü 09.30-17.00 arası Kempinski otellerinin dünya çapında açık pozisyonlar; 23 Şubat 2013, Cumartesi 09.30-17.00 arası ise Çırağan Palace Kempinski İstanbul'daki stajer alımları için görüşmeler yapılacak. İki günlük etkinlikte, adaylar, Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, Kempinski Hotel the Dome Belek Genel Müdürü Nihat Tümkaya ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Kai Winkler ve Çırağan Palace Kempinski'nin departman müdürleri ile görüşme imkanı bulacak.

Başvuracak adayların sahip olması gereken genel nitelikler yeterli seviyede İngilizce bilgisi, seyahat engeli olmamak, insan ve misafir odaklı olmak olarak belirlendi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title