Çıplak Gezersem Piyasalar Şok Yaşar

Çıplak Gezersem Piyasalar Şok Yaşar

Elveda Rumeli Dizisinde Oynayan Genç Oyuncu Berrak Tüzünataç, 'Ben Piyasa Şok Olmasın Diye Giyinik Dolaşıyorum' Dedi.

Çıplak Gezersem Piyasalar Şok Yaşar

ELVEDA RUMELİ DİZİSİNDE OYNAYAN GENÇ OYUNCU BERRAK TÜZÜNATAÇ, 'BEN PİYASA ŞOK OLMASIN DİYE GİYİNİK DOLAŞIYORUM' DEDİ.

Berrak Tüzünataç, Müjde Ar'ın 'Evde çıplak dolaşıyorum. O yüzden civardaki emlak fiyatları arttı' sözleri üzerine 'Ben piyasa şok olmasın diye giyinik dolaşıyorum' dedi.

Kanal D'deki Şeffaf Oda programına Elveda Rumeli dizisinin oyuncuları Erdal Özyağcılar, Gülçin Santırcıoğlu ve Berrak Tüzünataç konuk oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Programda, Erdal Özyağcılar, çorap giymekten hoşlanmadığını ve fırsat bulduğu sürece hep çıplak ayakla dolaştığını söyledi.

Bu sözler üzerine Güneri Civaoğlu, Müjde Ar'ın da evinde çıplak dolaştığı ve etrafındaki evlerin fiyatlarını arttırdığı esprisini hatırlatarak Berrak Tüzünataç'a 'Berrak sen de çıplak dolaşırsan, senin bulunduğun mahalledeki evlerin fiyatları da 5-6 kat artar' diye espri yaptı.

Tüzünataç da bu espriye katılarak 'Piyasa şok olmasın, emlak değerlerinde bir oynama olmasın diye yapmıyorum. Hep giyinik geziyorum' dedi. Civaoğlu'nun 'İleride ne olacağı belli olmaz' sözleri üzerine Berrak Tüzünataç, kahkahalarla 'Henüz böyle bir düşüncem yok' demekle yetindi.