Cinsel Taciz Şüphelisi Bakırköy Adliyesinde Serbest Bırakıldı

Cinsel Taciz Şüphelisi Bakırköy Adliyesinde Serbest Bırakıldı

Tecavüze Teşebbüs Suçuyla İlgili Olarak Tutuklama Kararı Bulunan E.o, Getirildiği Bakırköy Adliyesi'nde De Serbest Bırakıldı.2004 Yılında Küçük Yaştaki Bir Kız Çocuğa "Tecavüze Teşebbüs" Suçundan Gözaltına Alınan E.o'nun Çıkarıldığı Savcılık Tarafından Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı...

Cinsel Taciz Şüphelisi Bakırköy Adliyesinde Serbest Bırakıldı

Tecavüze teşebbüs suçuyla ilgili olarak tutuklama kararı bulunan E.O, getirildiği Bakırköy Adliyesi`nde de serbest bırakıldı.
2004 yılında küçük yaştaki bir kız çocuğa ¨tecavüze teşebbüs¨ suçundan gözaltına alınan E.O`nun çıkarıldığı savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı ve E.O`nun da o dönemde askerliğe gittiği öğrenildi. Mahkemenin karara vararak E.O`ya hapis cezası vermesi üzerine, E.O`nun da askerde 7 ay cezaevinde yattığı bildirildi. E.O 2005 yılının sonunda askerden döndü. Zeytinburnu Adliyesi`nden tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan E.O, askerlikte yattığı hapsin cezasından düşümünün yapılması için Bakırköy Adliyesi`ne getirildi. Bakırköy Adliyesi`nde serbest bırakılan E.O, daha sonra zırhlı araçlarla polis eşliğinde adliyeden çıkartıldı.

Kaynak: DHA