Cinnet Getiren Şahıs Silahla Kayınvalidesini Öldürdü, Dini Nikahlı Eşi ve İki Üvey Oğlunu Ağır...

Cinnet Getiren Şahıs Silahla Kayınvalidesini Öldürdü, Dini Nikahlı Eşi ve İki Üvey Oğlunu Ağır...

Cinnet getiren şahıs silahla kayınvalidesini öldürdü, dini nikahlı eşi ve iki üvey oğlunu ağır yaraladıTRABZON - Trabzon'un Maçka ilçesinde cinnet getiren bir kişi kayınvalidesini silahla vurarak öldürürken, dini nikahlı eşini ve 2 üvey oğlunu ise ağır yaralayarak kayıplara karıştı.

Cinnet getiren şahıs silahla kayınvalidesini öldürdü, dini nikahlı eşi ve iki üvey oğlunu ağır yaraladı

TRABZON - Trabzon'un Maçka ilçesinde cinnet getiren bir kişi kayınvalidesini silahla vurarak öldürürken, dini nikahlı eşini ve 2 üvey oğlunu ise ağır yaralayarak kayıplara karıştı.
Alınan bilgiye göre, Turan Ç. isimli şahıs, bugün akşam saatlerinde dini nikahlı eşinin annesinin Maçka ilçesi Yenicami mahallesindeki evine geldi. Turan Ç. (41), burada kayınvalidesi Bedriye Kargı ve dini nikahlı eşi Hediye Kargı ile tartışırken, tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu yanında getirdiği tabanca ile önce kayınvalidesini başından silahla vurarak ağır yaralarken, ardından eşi ve üvey oğulları Batuhan Atilla Bülbül ve Berkay Bülbül silahla vurarak kaçtı. Yaralı şahıslar KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne tedavi altına alınırken, kayınvalidesi burada hayatını kaybederken, 3 kişinin tedavisi ise sürüyor.
Öte yandan olay sonrası kaçan Turan Ç.'nin yakalanması için jandarma ekipleri çalışma başlattı.

Kaynak: İHA