Cinnet Geçiren Baba da Hayatını Kaybetti

Cinnet Geçiren Baba da Hayatını Kaybetti

Bağcılar'da 7 çocuğunu, eşini ve kardeşini vurduktan sonra intihar girişiminde bulunan Engin S. hayatını kaybetti.

Cinnet Geçiren Baba da Hayatını Kaybetti

Bağcılar'da 7 çocuğunu, eşini ve kardeşini vurduktan sonra intihar girişiminde bulunan Engin S., tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz cuma gecesi meydana gelen korkunç olayda tekstil işçisi baba Engin S., silahla kardeşi, eşi ve 7 çocuğunu vurmuştu. Baba Engin S., daha sonra intihar girişiminde bulunmuştu.

Olayda Engin S.'nin çocukları Suzan (18), Salih (17), Sevda (15), Gülcan (14) ve Abidin (5) ile kardeşi Bayram Sargık hayatını kaybetmiş; eşi Sacide ile diğer çocukları Ercan (9) ve Erhan S. (8) ağır yaralanmıştı.

KATLİAMDA AŞK ŞÜPHESİ

Bağcılar'da meydana gelen cinnet olayıyla ilgili soruşturma başlatan polis, Engin S.'nin kardeşiyle eşinin ilişkisinden şüphelenerek olayı gerçekleştirmiş olabileceği üzerinde durmuştu.

Olayın meydana geldiği cuma gecesi akrabalarını yemeğe davet eden Engin S.'nin çıkışta amcasını kenara çekerek bu durumdan bahsettiği öğrenildi. Engin S.'nin ayrıca 3 gün önce kardeşi Bayram S.'nin detaylı cep telefonuna faturasını bularak incelediği burada eşiyle çok sayıda konuşmasını tespit ederek ikisine hesap sorduğu ileri sürülmüştü.

TELEFON FATURASINI GÖRÜNCE HESAP SORMUŞ

Faturayı inceleyen Engin S.'nin burada eşiyle kardeşi Bayram arasında çok sayıda telefon konuşması ve mesajlaşma yaşandığını gördüğü ileri sürülmüştü. Bu faturayı eline alan Engin S.'nin önce eşiyle daha sonra da kardeşi Bayram'la durumu konuşup hesap sorduğu düşünülüyor.