Cimriliği Tuttu!

Cimriliği Tuttu!

Halkın Yıldızları İsimli Yarışma Programında Juri Üyeliği Yapan Kibariye Bu Hafta Puan Verirken Oldukça Acımasız Davrandı

Cimriliği Tuttu!

HALKIN YILDIZLARI İSİMLİ YARIŞMA PROGRAMINDA JURİ ÜYELİĞİ YAPAN KİBARİYE BU HAFTA PUAN VERİRKEN OLDUKÇA ACIMASIZ DAVRANDI

Sunuculuğunu Ebru Akel'in yaptığı ve jüri üyeliklerini Şakir Öner Günhan, Kamil Sönmez, Kibariye, Hilal Özdemir ve Orhan Hakalmaz'ın yaptıkları "Halkın Yıldızları" isimli yarışma programı polemiklerden uzak oldukça neşeli geçerek diğer yarışmalardan kendini ayırıyor.

Yarışmanın bu haftaki ilginç olayı ise Jüri üyesi Kibariye'nin verdiği birbirinden enteresan puanlar oldu. Bu hafta oylamalar yapılırken Kibariye biraz acımasız davrandı. Bir çok yarışmacıya 3 puan veren Kibariye'nin bu tutumu diğer jüri üyeleri tarafından da tepki topladı.

İşin ilginç bir yanı da Kibariye'nin puanları neden bu kadar düşük verdiğini açıklamak istememesi. Ebru Akel'in ısrarla Kibariye'nin puanlardan sonra yapacağı yorumların yarışmacılara olumlu etki yapacağını belirtse de Kibariye konuşmaktan çekindi.