Çılgınlıkta Sınır Yok

Çılgınlıkta Sınır Yok

Mankenler Dünyasında Yeni ve İlginç Bir Uygulama Daha.. Peki Bu Hizmetten Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Çılgınlıkta Sınır Yok

MANKENLER DÜNYASINDA YENİ VE İLGİNÇ BİR UYGULAMA DAHA.. PEKİ BU HİZMETTEN NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

Çılgınlığın sınır tanımadığı mankenler dünyasında her geçen gün farklı uygulamalar göze çarparken, bunun son örneği manken Çiğdem Savaş oldu. Savaş, 300 YTL veren müşterileri için mutfağa giriyor, hem yemek hem de servis yapıyor.

Bir yıldan bu yana podyumlarda boy gösteren ünlü manken Çiğdem Savaş, Dragos'da bulunan bir restorana gelen müşterilere özel hizmetler sunuyor. Müşterileri için mutfağa giren güzel manken, hem yemek yapıyor hem de yaptığı yemekleri kendi elleriyle müşterilere sunuyor. Yılbaşı geccesine kadar özel müşterilerine yaptığı yemekleri noel anne kıyafeti ile servis yapan güzel mankenin elinden yemek yemenin bedeli 300 YTL.

Büyük adadan gelen özel konukları için Meksika yemeği yapan Savaş, 'Ben diğer manken arkadaşlarım gibi özel hayatımla yada albüm yapma telaşıyla gündeme gelmiyorum. Ben Torosların hırçın ve yörük kızıyım. Yaptığım en güzel iş ekmeğimi taştan çıkarırken ailemi namusumu düşünüp seviyemi koruyarak şöhretimi ayakta tutmaktır. Son bir yıl içinde hatta Tugba Özay'ın ardından en çok iş yapan ve en beğenilen manken seçildim' dedi.