'Çılgın Yenge' Çok Konuşulacak

'Çılgın Yenge' Çok Konuşulacak

İzleyicinin Büyük Beğenisini Kazanan Çılgın Yenge Tiyatro Oyununda Aydan Şener'in Sevgilisi Rolünü Yine Bir Kadın Oynuyor. Fulden Akyürek, Şener'in Sevgilisini Oynamaktan Çok Memnun.

'Çılgın Yenge' Çok Konuşulacak

İZLEYİCİNİN BÜYÜK BEĞENİSİNİ KAZANAN ÇILGIN YENGE TİYATRO OYUNUNDA AYDAN ŞENER'İN SEVGİLİSİ ROLÜNÜ YİNE BİR KADIN OYNUYOR. FULDEN AKYÜREK, ŞENER'İN SEVGİLİSİNİ OYNAMAKTAN ÇOK MEMNUN.

Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu programa Çılgın Yenge tiyatro oyununda rol alan Aydan Şener, Abdullah Şahin ve Fulden Akyürek konuk oldu.

Büyük beğeni toplayan ve kapalı gişe oynayan oyunda, Çılgın Yenge Aydan Şener'in sevgilisini yine bir kadın oyuncu canlandırıyor. Ayden Şener'in sevgilisini oynamaktan memnun olduğunu söyleyen Fulden Akyürek, 'Bir oyuncu her şeyi oynamalı. Çok da güzel bir rol. Çok ısındım. İlk Müjdat Gezen oynamış, sonra Abdullah hoca (Şahin). Ben onlardan devraldım. Çok sıcak bir rol, çok zevkli' dedi.

Saba Tümer, 'Hani bazı kadınlar der ya, 'Ah şu dünyaya bir daha gelsem erkek olmak isterdim' deyince Fulden Akyürek, 'Böyle güzel bir kadının sevgilisi olacaksam erkek olarak gelmek güzel bir şey' diye konuştu.

İlk kez bir tiyatro sahnesinde yer alan ve iki karakteri birlikte canlandıran Aydan Şener, oyun sırasında kendilerinin de güldüğünü söyledi. Şener, oyunda sevgilisini canlandıran Fulden Akyürek'in de çok başarılı olduğunu vurgulayarak, 'Çok eğlenceli bir oyun. Biz de oynarken eğleniyoruz. Texti ilk defa okuduğumda kahkahalarla gülmüştüm. Fulden'i görmek lazım, seyretmek lazım. Gerçekten çok başarılı' şeklinde konuştu.

televizyongazetesi

Kaynak: Gecce