Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto için araştırmalar devam ediyor. 31 Temmuz Cumartesi Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 31 Temmuz 2021 Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 31 Temmuz Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi?

Milli Piyango Online 31 Temmuz tarihli Çılgın Sayısal Loto sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 31 Temmuz 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası!

31 TEMMUZ ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

31 Temmuz Cumartesi günü açıklanacak olan Çılgın Sayısal Loto sonuçları saat 21.30'da açıklanmıştır.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÇILGIN SAYISAL LOTO KAZANAN KATAGORİLER!

31 Temmuz Cumartesi 21:30'da açıklanan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve 190.206.541,57₺ bir sonraki çekilişe devretti. Buna göre kazanan katagoriler ve ikramiye tutarları şu şekildedir;

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor?


ÇILGIN SAYISAL LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 kez çekilmektedir. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto sonuçları saat 21:30'da açıklanmaktadır.

ÇEKİLİŞ TAKVİMİ İÇİN TIKLAYIN!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir: Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır. İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır. Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur. Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

Haberler.com - Gündem
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Temmuz Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? - Haberler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.09.2021 21:28:11. #1.17#