Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 25 Eylül Cumartesi Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler? - Haberler
Haberi Paylaş

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 25 Eylül Cumartesi Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 25 Eylül Cumartesi Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler?

25 Eylül Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 25 Eylül Cumartesi Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Çılgın Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı izle! 25 Eylül Cumartesi Çılgın Sayısal Loto hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

Sayısal Loto için araştırmalar devam ediyor. 25 Eylül CumartesiSayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 25 Eylül 2021 Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 25 Eylül Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 25 Eylül Sayısal Loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

25 Eylül Sayısal Loto sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar 21:30 'da açıklanacak.

25 Eylül Sayısal Loto kazanan numaralar : 4, 22, 24, 27, 72, 77, 32

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 25 Eylül Cumartesi Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler?

, , SAYISAL LOTO SONUÇLARI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title