Çıldırtan Kaprisler

Çıldırtan Kaprisler

'Ünlüyüm Kapris Yaparım' Diyenler, İlginç İstekleriyle Çok Şaşırtıyor. İşte Tarkan'dan Hülya Avşar'a Bazı Sanatçıların Talepleri.

Çıldırtan Kaprisler

Toza hiç tahammülü yok
Hülya Avşar'ın en büyük takıntısı hijyen. Güzel sanatçı, çekimlere gittiği set nerede olursa olsun kesinlikle toza tahammül edemiyor. Bu yüzden de sete gitmeden oranın mutlaka temizlenmesini istiyor. Avşar, makyaj masasında ise başkasının kullandığı ürünlere elini süremiyor. Kulisinde, bol su bulunduruyor.

Kurabiye canavarı
Mariah Carey, kuliste ekmek, kurabiye, şampanya, bir kasa maden suyu ve sekiz kişilik ekibi için sürekli çay servisi istiyor.

Oğlunun dadısıyla geziyor
Sharon Stone'un istekleri arasında bir koruma ordusu, iki asistan, aşçı, makyöz, gardırop sorumlusu, diksiyon hocası, oğluna üç dadı, spor hocası, bir şoför ile üstü açılabilen bir Cadillac bulunuyor.

Spotlara filtre takılmasını istiyor
Yakışıklı şarkıcı Ricky Martin, güneş yanığı teni gözüksün diye üzerine çevrilen spotlara mutlaka portakal rengi filtreler takılmasında ısrar ediyor.

Antepfıstığı ve bol havlu
Tarkan şehir ya da yurtdışı konserlerine giderken orkestrasıyla aynı otelde kalmayı şart koşuyor. Megastar ayrıca kulisinde viski, Antep fıstığının yanısıra bol havlu bulundurulmasını da istiyor.