Çıldır Haberleri

Çıldır haber, Çıldır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çıldır - 24.12.2019
Kahramanmaraş'ta ilçe belediye başkanları AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Andırın Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, haber kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış şehitleri anısına", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz Yürüyüş", spor kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır gölünde kış şöleni" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.
Çıldır - 24.12.2019
Kars Kültür ve Turizm Müdürü Doğanay AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Doğanay, spor kategorisinde, Mustafa Yalçın tarafından çekilen "Millilerden asker selamı" ile Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" fotoğraflarını seçti.
Çıldır - 23.12.2019
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Musevi'nin tercihi "Gazze'de enkazlar arasında iftar" oldu
AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğraflardan oluşan "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerini inceleyen Musevi, oyunu haber kategorisinde Mustafa Hassona'nın "Gazze'de enkazlar arasında iftar", yaşam kategorisinde Cem Genco'nun "Kendi engelini unuttu evladına şifa arıyor" ve spor kategorisinde de Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" adlı fotoğraflara verdi.
Çıldır - 22.12.2019
Gürcistan'da TMV ve YEE yetkilileri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
YEE Tiflis Koordinatörü Yüksel de oyunu, haber kategorisinde Hassan Jedi'nin "Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Çukurca'da çeltik tarlası", sporda da Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.
Çıldır - 22.12.2019
Buz tutan Çıldır Gölü'nde çay keyfi
Ardahan-Kars sınırında yer alan, kışın üzerinde Eskimo usulü balık avcılığı ve atlı kızakla gezinti yapılan Çıldır Gölü, havaların soğumasıyla yüzeyinde oluşan buz tabakası ile ayrı bir güzelliğe büründü.
Çıldır - 21.12.2019
Başkan Mustafa Çetin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Başkan Çetin, haber kategorisinde Muhammed Said'in "Suriye'de saldırıların hedefi çocuklar", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş", spor kategorisinde ise yine Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" fotoğraflarına oy verdi.
Çıldır - 20.12.2019
NATO Daimi Temsilcisi Öztürk, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Öztürk, spor kategorisinde ise oyunu Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde Kış Şöleni"nden yana kullandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çıldır Haber, Çıldır Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 10 - Çıldır haber sayfamızda Çıldır haberleri okuyabilir, Çıldır son dakika haberleri ve güncel Çıldır gelişmelerini görebilirsiniz. Türkiye'nin Tiflis Büyükelçisi Yazgan, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamas
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 05:55:30. #1.14#
title