Cilde Özel Çözümler

Cilde Özel Çözümler
Bültenler - Haberler | Güncel

Cilde özel çözümler sunan yepyeni bir marka: Triderma

Cildiniz için yeni farklı bir ürün mü arıyorsunuz? Birkaç ürün kullanmak yerine bir ürünle ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse, çözüme odaklı, doğal ve etkili içeriklere sahip TriDerma ürünleriyle tanışmanızın tam zamanı.

Kozmetik sektöründe öncü yaklaşımıyla fark yaratan Antis Kozmetik, Dermalogica ve Hayashi'nin ardından Türkiye'yi cilt sorunlarını çözmeye odaklı yeni ve güçlü bir markayla tanıştırıyor : TriDerma

Amerika'da Genuine Virgin Aloe Corporation tarafından 20 yılı aşkın süredir piyasada bulunan TriDerma, cilt sorunlarını çözmeye odaklı özel formülasyonları, zengin aloe vera içeriği ve hiçbir yan etkiye sahip olmayan ürünleriyle dikkat çekiyor. TriDerma'nın amacı cildin onarılmasına, kaşıntı, yanma, batma, kızarıklık, pullanma gibi, toplumun %90'nın en az birinden şikayetçi olduğu cilt sorunlarına yan etkiler olmaksızın çözümler sunmak.

TriDerma özel cilt durumları için en doğru ve rahatlatıcı ürünleri üretiyor. Kuru, nemsiz, kızarık ve kalınlaşmalar olan cildi yumuşatıcı ve nemlendirici Scaly Skin™ Relief Cream, hassas cilde ekstra rahatlatma sağlayan Itch-E Skin™ Relief, aşırı kuruluktan şikayetçi olanlar için Dry Skin Defense™ Cream, kuru, çatlamış ayaklara bakım yapan Dry Foot Repair™ Cream, cilt yaşlanmasına karşı Spot Wrinkle Erasing Cream™, Refina Pore™ Anti Aging Serum ve ailenin tüm fertleri tarafından kullanılabilecek, güneş sonrası, hafif kızarıklık, cilt tahrişi gibi durumlar için Intensive Skin Repair™ Cream TriDerma'nın öne çıkan ürünleri arasında.

TriDerma'ya ait Sertifikalı AP4 Saf Organik Aloe'lı Formüller

Aloe Vera yüzlerce yıldır yanıkların ve hasar görmüş cildin hızlı onarımındaki etkisi ile biliniyor. Günümüzde birçok kozmetik ürününde kullanılan bu bitkiyi, TriDerma daha da etkili hale getirdi.AP4Saf Organik Aloe ismi ile TriDerma markasının tescilindeki yüksek konsantrasyonlu aloe vera TriDerma'nın tüm ürünlerinin bazını oluşturuyor.

Tüm Aileniz için Güvenli Ürünler

TriDerma ürünleri sizin için olduğu kadar çocuklarınız için de güvenli. Hiçbir TriDerma ürünü kortizon, steroidler, parfümler, suni renklendiriciler ya da parabenler içermiyor. Ürünler yan etkileri olmaksızın kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından tüm vücutta, her gün güvenle kullanılabiliyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title