'Çikolata Kısmet Açar'

'Çikolata Kısmet Açar'

Bolu'da Düzenlenen 'Beyaz Et Festivali'nde Sahneye Çıkan Seda Sayan, 4.5 Aydan Bu Yana Kalbinin Boş Olduğunu Söyledi.

'Çikolata Kısmet Açar'

BOLU'DA DÜZENLENEN 'BEYAZ ET FESTİVALİ'NDE SAHNEYE ÇIKAN SEDA SAYAN, 4.5 AYDAN BU YANA KALBİNİN BOŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Bu yıl ilki düzenlenen festival kapsamında Karaçayır Mahallesi'nde kurulan sahnede konser veren Seda Sayan'ı yaklaşık 5 bin hayranı izledi. Seda Sayan, konseri sırasında dans ederek espriler yaptı. Konserinin ilk parçasını seslendirdikten sonra kısa konuşma yapan Sayan, "Beyaz Et Festivali'nde benden başka kimse olmazdı. Sanat camiasında benim kadar beyazı varsa çıksın ortaya" dedi.

Konserin son bölümünde Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Öztürk sahneye çıkarak Seda Sayan'a üzerinde Köroğlu Heykeli kabartmasının bulunduğu bir çerçeve, çiçek ve Bolu Çikolatası hediye etti. Çikolata kutusunu alan Seda Sayan, "Ne yapıyor bu çikolata?" diye sordu. Abdullah Öztürk de "Kısmet açıyor" deyince, Sayan, paketini açtırarak, "Ben bu çikolatayı yiyeceğim ve gelin olacağım" dedi.

Seda Sayan çikolataların tadına bakarken, Bolu'da Kızılderili kültürünü kendisine yaşam biçimi edinen ve 'Oturan boğa' lakabıyla tanınan Sabahattin Kalaycıoğlu sahneye çıktı. Kızılderili kıyafetiyle Sabahattin Kalaycıoğlu'nu bir anda yanında bulan Seda Sayan, "Çikolatayı yedim anında koca geldi. Kutuyu yesem ne olacak acaba?" diyerek espiri yaptı. Kalaycıoğlu'nun, "Bolu halkı ve kabilem adına hoş geldiniz" sözleri konser alanını dolduran binlerce kişiyi güldürdü. Sayan'ı yanağından öpen Kalaycıoğlu, kolye ve ok hediye etti.

Kaynak: Gecce