Cihangir Haberleri

Cihangir haber, Cihangir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihangir - 2.6.2020
K-Pet Ligleri'nde maç programları belli oldu
K-Pet Süper Lig'in 23. ve 24. haftası ile K-Pet 1. Lig'in 23. haftasının programı şöyle: K-PET Süper Lig 23. hafta 18 Haziran Perşembe Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı Limasol Binatlı - Gençlik Gücü TSK 19 Haziran Cuma Yenicami - Düzkaya KOSK Hamitköy - Mağusa Türk Gücü 20 Haziran Cumartesi Küçük Kaymaklı - Göçmenköy İYSK Gönyeli - Çetinkaya TSK Merit A. Yeşilova - Baf Ülkü Yurdu 21 Haziran Pazar Lefke - Cihangir GSK 24.
Cihangir - 2.6.2020
AK Parti Milletvekili Kaya, CGC'yi ziyaret etti
AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti. Kaya, ziyarette CGC Başkanı Ali Cihangir'den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Cihangir - 25.5.2020
TIKANAN LAVABOSU İÇİN ALDIĞI ÇÖZÜCÜ BOMBA GİBİ PATLADI
Reklam sektöründe çalışan Özlem Atay, tıkanan mutfak lavabosunu açmak için aldığı kimyasal çözücünün patlaması sonucunda yüzünden yaralandı. Yüzünde 2'inci derecek yanıklar oluşan Atay, haklarını aramak için adli makamlara başvuruda bulunacağını söyledi.   Olay, Beyoğlu Cihangir'de Cuma günü meydana geldi.
Cihangir - 24.5.2020
Hayalleri, bir dahaki bayramı çocuklarıyla birlikte kutlamak
Hayalleri, bir dahaki bayramı çocuklarıyla birlikte kutlamak Korona virüs sürecinin Türkiye'de görüldüğü ilk andan itibaren Mersin'de Covid yoğun bakımda gönüllü çalışan hemşireler Nihat Yürek ve Rabia Songür, Ramazan Bayramı'nda da sevdiklerinden ayrı çalışmaya devam ediyor Yaklaşık 3 aydır çocuklarını göremeyen Nihat hemşire, "Dokunamamak, sarılamamak bir baba için dünyanın en kötü şeyi. Bu bayramda çocuğuma harçlık bile veremeyeceğim" derken; Rabia hemşire ise "Anne, virüs geçince sarılacağız değil mi" diyen oğluna kavuşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor MERSİN – Korona virüs sürecinin Türkiye'de görüldüğü ilk andan itibaren Mersin'de Covid yoğun bakımda gönüllü görev alan hemşireler Nihat Yürek ve Rabia Songür, Ramazan Bayramı'nda da sevdiklerinden ayrı çalışmaya devam ediyor. Yaklaşık 3 aydır çocuklarını göremeyen Nihat hemşire, "Dokunamamak, sarılamamak bir baba için dünyanın en kötü şeyi. Bu bayramda çocuğuma harçlık bile veremeyeceğim" derken, Rabia hemşire ise "Anne, virüs geçince sarılacağız değil mi" diyen oğluna kavuşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid-19 yoğun bakım bölümünde mart ayından bu yana gönüllü olarak çalışan hemşireler Nihat Yürek ve Rabia Songür, Ramazan Bayramı'nda da yaklaşık 3 aydır ayrı oldukları ailelerini görememenin hüznünü yaşıyor. Çocuklar evde, onlar yoğun bakımda bayram kutladı Virüsü ailesine bulaştırmamak için sürecin başından bu yana evine gitmeyen Nihat hemşire ile oğlunu anne ve babasına emanet eden Rabia hemşire, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde de korona virüsle (Covid-19) mücadeleye devam ediyor. İki yoğun bakım hemşiresi, bayramın ilk gününde aileleriyle telefonda görüntülü konuşarak özlem giderirken, hayallerinin, bir dahaki bayramı çocuklarıyla birlikte geçirmek olduğunu söylediler. Kızlarının bayramını telefonla kutladı Yaklaşık 10 yıllık hemşire Nihat Yürek, Covid yoğun bakımda gönüllü olarak çalışmayı seçen sağlık çalışanlarından biri. 6 yıllık evli, biri 3, diğeri 1 yaşında iki kız çocuk babası Nihat hemşire, 3 aydır otelde kalıyor. Bu süreçte, bulaştırma riski nedeniyle kızlarıyla hiç bir araya gelmeyen 32 yaşındaki Nihat hemşire, eşi Meral, kızları Elif ve Miray ile ancak telefonda görüntülü konuşarak özlem gideriyor. Ramazan Bayramı'nın ilk gününde de yoğun bakımdaki görevine devam eden Nihat Yürek, çocuklarının ve eşinin bayramını yine telefonla kutladı. Telefonda, büyük kızı Elif'in "Baba sen doktor mu oldun? Dondurma mı alacaksın" diye sorması üzerine duygulanan Yürek, çocuklarını çok özlediğini söyledi. Çocuklar, babalarının bayramını öpücük atarak kutladı. "Anneciğim seni çok özledim. Virüs bitince yanına geleceğim" 9 yıllık yoğun bakım hemşiresi Rabia Songür de 2,5 aydır annesinin evinde kalan 4 yaşındaki oğlu Cihangir ile telefonda özlem giderdi.
Cihangir - 21.5.2020
Samsun'da bir kişi ATM cihazında bulduğu 4 bin lirayı sahibine ulaştırdı
Polisin yaptığı araştırmada, paranın Cihangir Müezzin'e ait olduğu tespit edildi.
Cihangir - 14.5.2020
Karantina süreleri dolan 265 kişiye cağ kebabı ikram ettiler
Koronavirüs salgını nedeniyle Suudi Arabistan, Nijer, Mali, Bosna Hersek, Slovenya ve Hırvatistan'dan 447 kişi, Türk Hava Yolları'na ait uçakla Erzurum'a getirildi. Merkez Aziziye ilçesindeki Kredi Yurtlar Kurumu'na ait Nurettin Topçu ve Oğuzhan Yaşar Yurtları'na yerleştirilen vatandaşlar, burada karantinaya alındı. 6 Mayıs akşamı Suudi Arabistan'dan getirilen 182 kişi karantina sürelerinin dolmasının ardından memleketlerine gönderildi.  Nijer, Mali, Bosna Hersek, Slovenya ve Hırvatistan'dan getirilen 265 kişinin karantina süresi ise dün akşam doldu. 14 gün boyunca karantina altında kalan vatandaşlara, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nce sürpriz yapıldı. Yurt bahçesinde kurulan ocaklarda kesilen cağ kebapları, karantina altında son saatlerini geçiren vatandaşların odasına servis edildi. Bazı vatandaşların odalarının önündeki sandalyelere akşam yemeklerini bırakan görevliler, kapı önünde bekleyen bazı vatandaşlara da elleriyle ikram etti. Karantina nedeniyle ilk kez Erzurum'a gelen vatandaşlar, cağ kebabını da ilk kez yemenin mutluluğunu yaşadı.  'BİZE ÇOK İYİ BAKTILAR' Mali'den geldiğini söyleyen Cihangir Kalaycı, karantina süreçlerinin çok iyi geçtiğini belirterek, misafirperverlikleri için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, AFAD ve yurt yönetimine teşekkür etti.
Cihangir - 13.5.2020
Dışarıya çıkan miniklerden duygulandıran sürpriz
Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında alınan önlemler nedeniyle 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı kısıtlaması uygulanmıştı. Bugün 0-14 yaş grubuna bugün 4 saatliğine sokağa çıkma izini verildi. Uzun süre sonra ilk kez dışarı çıkan çocuklar parklara akın etti. Avcılar'da Cihangir İlköğretim Okulu 2.
Cihangir - 13.5.2020
SOKAĞA ÇIKMA İZNİNDE ÖĞRENCİLERİNDEN ÖĞRETMENİ DUYGULANDIRAN ZİYARET
Cihangir Mahallesi'ndeki Cihangir İlkokulu'ndaki 2 B sınıfından 6 öğrenci, annelerine çok sevdikleri sınıf öğretmenleri Birgül Koluaçık'ı ziyaret etmek istediklerini söyleyince hazırlık yapıldı.
Cihangir - 13.5.2020
"İstanbul'un Baharı - Salgında İstanbul'u Yaşamak"
İstanbul'un en güzel seyir mekanlarının sorulması üzerine İnci, müthiş bir şehir olan İstanbul'a içinde bulunduğu rektörlük binasından hem yarımadayı hem de Üsküdar'ı da gören Cihangir tepesinden baktığını söyledi.
Cihangir - 13.5.2020
Düzce'de derede balık ölümleri
DÜZCE'de, Karaca Deresinde balık ölümleri yaşandı. Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Ömer Cihangir herhangi bir kirliliğinden olmadığı derede oksijen eksikliğinden balık ölümlerinin olmuş olabileceğini bildirirken, dereden numune alındı.
Cihangir - 12.5.2020
"İstanbul'un Baharı - Salgında İstanbul'u Yaşamak" etkinliğinde İstanbul konuşuldu
İstanbul'un en güzel seyir mekanlarının sorulması üzerine İnci, müthiş bir şehir olan İstanbul'a içinde bulunduğu rektörlük binasından hem yarımadayı hem de Üsküdar'ı da gören Cihangir tepesinden baktığını söyledi.
Cihangir - 30.4.2020
Bisikletin kralından kronavirüse karşı bisiklet önerisi
HOLLANDA'da lokantada bulaşıkçı olarak çalışırken patronunun bisikletini tamir eden, ardından bisiklet yapımı işine girerek, kişiye özel bisiklet üretmeye başlayan Yalçın Cihangir, farklı ülkelerde 57 iş yeri açtı.
Cihangir - 11.4.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
Bağımsız İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam da sorunun çözümüne katkı sunanlara teşekkürlerini iletti.
Cihangir - 6.4.2020
YTB'nin yeni uzman yardımcıları, AA'nın çalışmaları hakkında bilgi aldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında videokonferans yöntemiyle düzenlenen programda AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir, uzman yardımcılarından oluşan 30 kişilik gruba AA'nın 100 yıllık köklü geleneği hakkında bilgi verdi.
Cihangir - 5.4.2020
Haftanın tarihine bakış
2018- Hacettepe Teknokent'in zarara uğratılması ve kurumdaki FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Ankara Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürü Cihangir Ulusoy, "resmi evrakta sahtecilik" suçundan tutuklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cihangir Haberleri | Cihangir Haber - Haberler - Sayfa 3 - Cihangir haberleri, son dakika cihangir haber ve gelişmeleri burada. Koruma altında olan Geyik Böceği heyecanlandırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 13:03:35. #1.15#
title