Cihangir Haberleri

Cihangir haber, Cihangir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihangir - 11.7.2020
AA ve YTB iş birliğinde "Asya Pasifik Online Medya Eğitim Programı" başladı
Programın açılışında konuşan AA Haber Akademisi Müdürü A. Cihangir İşbilir, bu yıl 100'üncü yaşını kutlayan AA'nın, bu tür eğitim faaliyetleriyle 100 yıllık tecrübesini uluslararası medya mensuplarına aktardığını söyledi.
Cihangir - 10.7.2020
Ayasofya Meydanı'nda akşam namazı kılındı
YediHilal Derneği'nden Ali Cihangir'in kıldırdığı namaz sırasında yerli ve yabancı basın mensupları da görüntü aldı.
Cihangir - 9.7.2020
Kına gecesi eğlencesinde silahla vurulan çocuk yaşama tutunmaya çalışıyor
Yaralı çocuğun halası Nigar Cihangir de kına gecesinde birçok kişinin uyarılara rağmen silahla havaya ateş ettiğini anlattı.
Cihangir - 8.7.2020
AZ PİŞEN ETTE BÖBREK YETMEZLİĞİ RİSKİ; ÇOCUKLARI DAHA FAZLA ETKİLİYOR
Az pişmiş veya çiğ etin tüketilmesiyle hayvanların kalın bağırsağında yaşayan bakterilerin çocuklara geçtiğini ve böbrek yetmezliğine neden olduğunu söyleyen Çocuk Nefrolojisi Uzmanı Prof. Dr. Cihangir Akgün, "Yetişkinler de risk altında ama özellikle 5 yaşının altındaki çocukları daha fazla etkiliyor.
Cihangir - 8.7.2020
Güney Asyalı medya temsilcilerine, AA ve YTB iş birliğinde online eğitim
Eğitimin, bölge gazetecilerinin medya kapasitesinin gelişimine katkı sağlayacağını vurgulayan AA Haber Akademisi Müdürü A. Cihangir İşbilir, 100.
Cihangir - 6.7.2020
Orta Asya ülkeleri Türk ürünlerini bekliyor
Ege İhracatçı Birlikleri'nin düzenlediği "Koronavirüs'ün hedef pazarlarımızdaki seyri" webinar serisinin dokuzuncu ayağında Bişkek Ticaret Başmüşaviri Behzat Erten, Duşanbe Ticaret Müşaviri Muhammed Emrah Soğancı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Kırgızistan İş Konseyi Başkanı Aydın Mıstaçoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Tacikistan İş Konseyi Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu, pandemi sonrası Kırgızistan ve Tacikistan'ın dış ticaretindeki gelişmelerle ilgili sunum yaptı, ihracatçıların sorularını yanıtladı.
Cihangir - 29.6.2020
Eski TRT başspikeri Cihangir Göker son yolculuğuna uğurlandı
Ankara'da 77 yaşında vefat eden, eski Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) başspikerlerinden, diksiyon eğitmeni Cihangir Göker'in cenazesi Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi.
Cihangir - 29.6.2020
28 Haziran 2020 Haberleri
28 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Cihangir - 28.6.2020
Eski TRT başspikeri Cihangir Göker vefat etti
Eski Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) başspikerlerinden, diksiyon eğitmeni Cihangir Göker, Ankara'da 77 yaşında vefat etti.
Cihangir - 23.6.2020
Kenelere karşı "erken müdahale" uyarısı
Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cihangir Akdemir, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına da yol açan kenelerin, bünyesinde hasta edici patojeni taşıyor ise yaklaşık 5-6 saat içinde bulaştırmaya başladığını belirterek, "Bu süre ne kadar uzar ise risk o kadar artmaktadır.
Cihangir - 9.6.2020
İran'da kredi talep eden bir gazi, kefil istenince kendini ateşe vererek intihar etti
İran resmi ajansı IRNA'nın haberine göre, 1980-1988 arasında yaşanan İran-Irak savaşında gazi olan Cihangir Azadi Meyankuhi, önceki gün Kirmanşah'taki Şehit ve Gaziler Vakfı binasının önünde kendisini ateşe verdi.
Cihangir - 8.6.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ -1
Olay, dün saat 22.30 sıralarında İslambey Mahallesi Yüzbaşı Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Mahir Cihangir ile Rıfat Cihangir kardeşler aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle telefonda birbirleriyle tartıştı.
Cihangir - 8.6.2020
Arnavutköy'de iki kardeş arasında kanlı kavga; 1 ölü 1 ağır yaralı
ARNAVUTKÖY'de iki kardeş arasında alacak verecek meselesi nedeniyle silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Kavga sonucu kardeşlerden biri kaldırıldığı hastanede ölürken diğer ağır yaralandı.  Olay, saat 22.30 sıralarında İslambey Mahallesi Yüzbaşı Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Mahir Cihangir ile Rıfat Cihangir kardeşler aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle telefonda birbirleriyle tartıştı.
Cihangir - 8.6.2020
ARNAVUTKÖY'DE İKİ KARDEŞ ARASINDA KANLI KAVGA; 1 ÖLÜ 1 AĞIR YARALI
Arnavutköy'de iki kardeş arasında alacak verecek meselesi nedeniyle silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Kavga sonucu kardeşlerden biri kaldırıldığı hastanede ölürken diğer ağır yaralandı.  Olay, saat 22.30 sıralarında İslambey Mahallesi Yüzbaşı Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Mahir Cihangir ile Rıfat Cihangir kardeşler aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle telefonda birbirleriyle tartıştı.
Cihangir - 8.6.2020
ARNAVUTKÖY'DE İKİ KARDEŞ ARASINDA KANLI KAVGA; 1 ÖLÜ 1 AĞIR YARALI
Olay, saat 22.30 sıralarında İslambey Mahallesi Yüzbaşı Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Mahir Cihangir ile Rıfat Cihangir kardeşler aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle telefonda birbirleriyle tartıştı.
Cihangir - 4.6.2020
Son dakika haberleri | Erzurum Diplomasi Akademisinin 4. yıl programı sona erdi
Erzurum merkezli olmak üzere, Türkiye'nin her yerinden katılımın gerçekleştiği program, kapsam ve uygulanışı itibarıyla Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyor. Danışmanlığını Uluslararası Rabia Platformu Başkanı Cihangir İşbilir'in yaptığı akademinin birinci kademe eğitimleri çerçevesinde, katılımcılara dış politika, kültürel ve insani diplomasi ve jeopolitik gibi temel konuların yanı sıra basın takibi, harita okuma, sosyal medya okuryazarlığı, kamu diplomasisi, proje yazımı ve yönetimi gibi konularda eğitim verildi.
Cihangir - 3.6.2020
Batman Stratejik Araştırmalar Merkezi kuruldu
Bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeydeki sorunların çözümüne katkı sunacak yerel araştırmaların gerekliliğinin önemine işaret eden Özel, şunları kaydetti: "İldeki ekonomik, sosyal, kültürel, fiziksel altyapı ile güvenlik sorunlarının tespitine ve çözümüne ilişkin bilimsel araştırma ve projelerin hazırlanması, fizibilite raporlarının oluşturulması, kalkınma projeksiyonların çizilmesi öncelikli amaç olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Batman Sam, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel dokusuna uyumlu bir gelişme sürecine girmesi için kamusal ve özel kurumlara gerekli bilimsel ve teknik verilerin hazırlanması için gerekli altyapısını hazırlamış durumdadır." Kurdukları merkez bünyesinde düzenleyecekleri sempozyumlarla kentin ve bölgenin uluslararası alanda tanınırlığını da hedeflediklerini dile getiren Özel, şöyle dedi: "Batman'ın özellikle sınır ülkelere yakınlığıyla iktisadi, sağlık ve turistik seyahat amaçlarıyla gelen çok sayıda ziyaretçinin dolaşımda olduğu bir merkez olmasının uluslararası ilişkilere katkısı ve bu dolaşımı güvenli şekilde arttıracak hukuksal altyapı konusunda çalışmalar yapılacaktır. Orta Doğu'da sınır ülkeleri arasındaki akrabalık ve komşuluk bağlarının oluşturduğu ilişkilerin güvenliği ve refahı sağlayacak şekilde ilerlemesini sağlayacak çalışmaları yapmayı hedefliyoruz." SAM'da, Ekonomi Politikalar Direktörülüğüne Doç. Dr. Halil İbrahim Aydın, Bölgesel Kalkınma Direktörlüğüne Dr. Mücahit Çayın ve Uluslararası Güvenlik Direktörülüğüne ise Dr. Murat Cihangir getirildi.
Cihangir - 2.6.2020
K-Pet Ligleri'nde maç programları belli oldu
K-Pet Süper Lig'in 23. ve 24. haftası ile K-Pet 1. Lig'in 23. haftasının programı şöyle: K-PET Süper Lig 23. hafta 18 Haziran Perşembe Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı Limasol Binatlı - Gençlik Gücü TSK 19 Haziran Cuma Yenicami - Düzkaya KOSK Hamitköy - Mağusa Türk Gücü 20 Haziran Cumartesi Küçük Kaymaklı - Göçmenköy İYSK Gönyeli - Çetinkaya TSK Merit A. Yeşilova - Baf Ülkü Yurdu 21 Haziran Pazar Lefke - Cihangir GSK 24.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cihangir Haberleri | Cihangir Haber - Haberler - Sayfa 2 - Cihangir haberleri, son dakika cihangir haber ve gelişmeleri burada. TAKSİM MEYDANI'NDA KEDİ KURTARMA OPERASYONU.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 21:24:48. #1.15#
title