Cihan Paçacı Haberleri

Cihan Paçacı haber, Cihan Paçacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihan Paçacı - 11.9.2020
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı Açıklaması
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, "İYİ Parti'nin kırmızı çizgisinin sistemin güçlendirilmiş ve iyileştirilmiş parlamenter sisteme dönüştürülmesi olduğunu belirterek "Bu ortak paydada bugün itibarıyla CHP ile aynı noktada bulunuyoruz.
Cihan Paçacı - 4.9.2020
İYİ Partili Cihan Paçacı, ekonomi gündemini değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK), hesaplama yöntemlerinde revizyona giderek verileri saptırdığını ve gerçeklerin üstünü örtmeye çalıştığını iddia ederek, "Gerçek dışı rakamların analizi yapılamaz.
Cihan Paçacı - 4.9.2020
İYİ Partili Paçacı: Vatandaş açıklanan enflasyon oranının doğru olmadığını sanırım TÜİK'ten daha...
İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, "TÜİK geçen yıl 100 liraya doldurduğumuz filenin bu yıl 111 liraya dolduğunu söyledi.
Cihan Paçacı - 28.8.2020
Paçacı: "Ekonomide alınan yanlış kararlar krizin derinleşmesine sebep olmaktadır"
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, "İYİ Partinin hazırladığı ve Genel Başkanımız Meral Akşener'in yakın bir zamanda açıklayacağı program ile ekonomideki kronik problemler çözülecek ve Türk ekonomisi teknolojik gelişmelere paralel olarak sağlam bir temele oturtulacaktır.
Cihan Paçacı - 28.8.2020
İYİ Parti, ekonomi paketi açıklayacak
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, "İYİ Partinin hazırladığı ve Genel Başkanımız Meral Akşener'in yakın bir zamanda açıklayacağı program ile ekonomideki kronik problemler çözülecek ve Türk ekonomisi teknolojik gelişmelere paralel olarak sağlam bir temele oturtulacaktır.
Cihan Paçacı - 27.8.2020
İYİ Parti'li Paçacı: Çıkan gaz milli değer, sevinmemek mümkün değil
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezervine ilişkin, "Çıkan gaz milli bir değerdir.
Cihan Paçacı - 27.8.2020
İYİ Parti'li Paçacı: Çıkan gaz milli değer, sevinmemek mümkün değil
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezervine ilişkin, "Çıkan gaz milli bir değerdir.
Cihan Paçacı - 21.8.2020
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Paçacı'dan ekonomi değerlendirmesi Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, "Merkez Bankası'nın aynı anda hem düşük kur hem de düşük faiz gibi bir hayal yerine, gerçekliğe dayanan ve fiyat istikrarını hedefleyen bir para politikası yürütmesi gerekmektedir.
Cihan Paçacı - 8.5.2020
İYİ Partili Paçacı: "Maske 25 kuruşa satılmalı"
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, maskenin maliyetine yani 25 kuruşa satılması gerektiğini söyledi.
Cihan Paçacı - 2.4.2020
İYİ Parti'den koronavirüsle mücadelede "kriz çalışma grubu" önerisi
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadeleye ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanı, parti liderlerini tek tek veya topluca çağırıp görüş alışverişinde bulunun. Parti temsilcilerinin bulunduğu, bir kriz çalışma grubu oluşturun.
Cihan Paçacı - 13.3.2020
İYİ Parti'den koronavirüsle mücadelede hükümete destek açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, hükümetin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı vatandaşın sağlığını koruyacak rasyonel tedbirler konusunda talep etmesi durumunda sorumlu bir muhalefet anlayışıyla gereken desteği vereceklerini bildirdi.
Cihan Paçacı - 30.1.2020
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Erzincan'da konuştu
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, depremlerde can kayıplarının tek nedeninin yer sarsıntısı olmadığına işaret ederek, "Yer sarsıntıları insanları öldürmez.
Cihan Paçacı - 30.1.2020
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Erzincan'da konuştu Açıklaması
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, depremlerde can kayıplarının tek nedeninin yer sarsıntısı olmadığına işaret ederek, "Yer sarsıntıları insanları öldürmez.
Cihan Paçacı - 9.1.2020
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Paçacı ekonomi gündemini değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, "Faize karşı olan bir anlayışın yönettiği ekonomide, bütçe açığı oluşmaması esastır.
Cihan Paçacı - 1.1.2020
İYİ Parti, yeni yıl mesaisine Libya Tezkeresi'nin değerlendirmesiye başladı
Genel Başkan Meral Akşener, partisinin Divan Başkanlığından konuyla ilgili üyeler Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan, TBMM Dış İşleri Komisyonu Üyesi Adnan Sezgin, Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Genel Sekreter Uğur Poyraz ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ile bir araya gelerek, tezkerenin gerekçesini inceledi ve üyelerin görüşlerini sordu.
Cihan Paçacı - 27.12.2019
İYİ Parti'den asgari ücret değerlendirmesi
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, yeni asgari ücrete ilişkin, "Bugünkü yönetim 25 milyon insanla alay etmektedir.
Cihan Paçacı - 6.12.2019
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı Denizli'de Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, Türkiye'nin meseleleriyle ilgili illerde yaşanan problemleri gündeme taşımayı kendilerine hedef edindiklerini söyledi.
Cihan Paçacı - 18.10.2019
Akşener'den Mansur Yavuş'a 'hayırlı olsun' ziyareti
Ziyarette Meral Akşener'e İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, İzmir Milletvekili ve Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat ve Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz eşlik etti.
Cihan Paçacı - 18.10.2019
Akşener'den Mansur Yavaş'a 'hayırlı olsun' ziyareti
Ziyarette Meral Akşener'e İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, İzmir Milletvekili ve Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat ve Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz eşlik etti.
Cihan Paçacı - 7.8.2019
İYİ Parti yönetimi belli oldu
Parti yönetimi şu isimlerden oluştu: "Siyasi İşler Başkanı Salim Ensarioğlu, Genel Sekreter Uğur Poyraz, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Hasan Seymen, Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray, Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Eğitim Politikaları Başkanı Berna Sukas, Kadın Politikaları Başkanı Sibel Yanıkömeroğlu, Kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkanı Yavuz Temizer, Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat, STK ile İlişkiler Başkanı Tuba Çokal, Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan.
Cihan Paçacı - 4.8.2019
İl Seçim Kurulu hakimi İYİ Parti'nin kurultay sonuçlarını bugün açıklayacak
Hüsamettin Taşdemir 59, Zekai Kahyaoğlu 106, Osman Kaçmaz 168, Arslan Kabukçoğlu 85,Ülkü Doğan 91, Ayşe Mutlu 50, Mehmet Murat Gök 64, Şerif Yılmaz 42, Faruk Köylüoğlu 155, Ayhan Erel 286, Osman Topal 254,Nevzat Korkmaz 124, Adil Erkoç 107, Hakan Ünser 157, Koray Aydın 399, Cihan Paçacı 398, Salim Ensarioğlu 405, Berna Sukas 536, Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu 407, Tolga Akalın 443, Zeki Hasan Sıdalı 400, Naci Cinisli 510, Mehmet Aslan 351,İsmet Koçak 397, Mesut Özarslan 360,İsmail Tatlıoğlu 394, Rıdvan Uz 422, Fuat Geçen 336, Ümit Dikbayır 493, Metin Ergun 401, Hasan Seymen 436, Aytun Çiray 505, Murat Cem Özdemir 306, Ahmet Kamil Erozan 383,Aydın Adnan Sezgin 408, Uğur Poyraz 371.
Cihan Paçacı - 3.8.2019
İYİ Parti'nin 4. Olağanüstü Kurultayı
Kurultayın açılışını yapan Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Cihan Paçacı, yeterli çoğunluğa ulaştıklarını belirterek, salonda 748 delegenin hazır olduğunu bildirdi.
Cihan Paçacı - 2.8.2019
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Açıklaması
"PKK'nın siyasi kanadının İP'e Mecliste attığı gol, hala doksanda pandül gibi asılı durmaktadır" PKK'nın siyasi kanadının İP'e mecliste gol attığını söyleyen Yalçın, şunları kaydetti: "PKK'nın siyasi kanadının İP'e Mecliste attığı gol, hala doksanda pandül gibi asılı durmaktadır. Bu gole bırakınız cevap vermeyi, henüz hücum hamlesi bile yapılamamıştır. Çünkü, kirli ittifakın ana aktörü CHP'yi kaybetme, dolayısıyla altlarındaki zeminin kayma ihtimali yüksektir. CHP, İP'in üvey babası ama varlık sebebi ve velinimeti, HDP ise geçim etmek zorunda olduğu hayırsız üvey kardeşidir. Bu öyle bir korku ve endişe ittifakıdır ki PKK'nın siyasi kanadı olan HDP, İP'i meclise taşımak uğruna kendi seçmeninden, kendi oylarından bile vazgeçmeyi göze almıştır. Doğruyu itirafın siyasette bir bedeli olacağı için, inkar, itham ve susma stratejisi tercih edilmektedir. İP'in önde gelenleri aşağı tükürseler sakal, yukarı tükürseler bıyıktır. Bu vahim manzarayı 'iyi' bilen Devlet Bahçeli, tam zamanında bir çağrıda bulunmuş ve geri dönülmesi zor viraja girilmeden bunları uyarmıştır. Ne yazık ki İP'in başındaki müdire derhal kıratını ele vermiş, asıl suretini göstermiştir. İP müdiresinin attığı cevabi tweet, her şeyi ortaya sermektedir. Aslında atılan tweet değil, fettan bir kahkahadır. İP müdiresinin bu alabildiğine gayriciddi tavrı, İP'in demokratik platformda bir yer edinmek, bir konum sahibi olmak gibi derdinin olmadığını gözler önüne sermektedir." "Bahse konu tarihi çağrıyı Erdoğan'a bağlamak; basiretsizliğin, ucuzluğun, meseleyi başka mecralara çekerek kamuoyu önünde tartışmadan kaçma gayretinin ifadesidir" İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in attığı "Sayın Erdoğan yine ne dedin bu arkadaşa" ifadelerinin bulunduğu tweeti örnek veren Yalçın, "Ciddiyetsizlik, seviyesizlik ve çapsızlık örneğidir. Bahse konu tarihi çağrıyı Erdoğan'a bağlamak; basiretsizliğin, ucuzluğun, meseleyi başka mecralara çekerek kamuoyu önünde tartışmadan kaçma gayretinin ifadesidir. Kendine layık olduğundan fazla önem atfetme, hak etmediği ölçüde değer yükleme zavallılığıdır. Tweetlerden üslupsuzluk, terbiyesizlik ve seviyesizlik taşmaktadır. İP'in etkisiz ve işlevsiz Genel Sekreteri Cihan Paçacı'nınsa Devlet Bahçeli'nin çağrısı karşısında paçaları tutuşmuştur.
Cihan Paçacı - 2.8.2019
"Bahçeli'nin daveti vicdani ve ahlaki bir sorumluluk"
Henüz sağduyusunu yitirmemiş bazı arkadaşlarımızın sonunda dayanamayıp seslerini yükselterek kendilerini zor durumda düşüreceğini hesap eden İP önde gelenleri, CHP'nin eteğinde salladıkları, HDP'nin gölgesinde uyuttukları partinin çözülme sürecine girmesinden kaygılanmaktadır." Yalçın, Bahçeli'nin tam zamanında çağrıda bulunduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "İp müdiresinin attığı cevabi tweet, her şeyi ortaya sermektedir. Aslında atılan tweet değil, fettan bir kahkahadır. İP müdiresinin bu alabildiğine gayriciddi tavrı; İP'in demokratik platformda bir yer edinmek, bir konum sahibi olmak gibi derdinin olmadığını gözler önüne sermektedir." İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in cevaben paylaştığı "Sayın Erdoğan yine ne dedin bu arkadaşa" şeklindeki tweeti de "ciddiyetsizlik, seviyesizlik ve çapsızlık örneği" olarak nitelendiren Yalçın, şu ifadeleri kullandı: "Bahse konu tarihi çağrıyı Sayın Erdoğan'a bağlamak; basiretsizliğin, ucuzluğun, meseleyi başka mecralara çekerek kamuoyu önünde tartışmadan kaçma gayretinin ifadesidir. Kendine layık olduğundan fazla önem atfetme, haketmediği ölçüde değer yükleme zavallılığıdır. Tweetlerden üslupsuzluk, terbiyesizlik ve seviyesizlik taşmaktadır. İP'in etkisiz ve işlevsiz Genel Sekreteri Cihan Paçacı'nın ise Devlet Bahçeli'nin çağrısı karşısında paçaları tutuşmuştur.
Cihan Paçacı - 1.8.2019
İYİ Parti'den Bahçeli'ye cevap
İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Bir partinin genel başkanının, kurumsal bir başka partiye, kurultayından iki gün önce böylesine art niyetli bir hamlede bulunması, çaresizlik göstergesidir, ayıptır" dedi.
Cihan Paçacı - 31.7.2019
İYİ Parti Başkanlık Divanı Toplantısı
İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, "Seçimli kurultayımızda delegelerimiz, Genel İdare Kurulu üyelerini çarşaf liste yöntemiyle seçecek.
Cihan Paçacı - 29.7.2019
TBMM eski Başkanı Bozbeyli için Meclis'te tören (2)
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI TBMM eski Başkanı Ahmet Ferruh Bozbeyli'nin cenazesi, TBMM'de düzenlenen törenin ardından Ahmet Hamdi Akseki Camii'ne getirildi. Bozbeyli'nin ailesi cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Burada kılınan cenaze namazına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç, TBMM eski Başkanları İsmail Kahraman ve Cemil Çiçek, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Sekteri Fatih Şahin, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı ile vatandaşlar katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cihan Paçacı Haberleri | Cihan Paçacı Kimdir - Haberler - Cihan Paçacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihan Paçacı kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 14:39:34. #1.14#
title