Cihan Aktaş Haberleri

Cihan Aktaş haber, Cihan Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihan Aktaş - 11.06.2014
Tcmb'de Görev Değişiklikleri
TCMB İletişim ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Tuğrul Gürgür ile Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Orman, Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Cihan Aktaş, Özel Kalem Müdürü Ömer Erdoğan ve Eğitim Müdürü Mehmet Sönmez halen yürüttükleri görevlerinden alındı.
Cihan Aktaş - 03.05.2014
Ahmet Altan 'Gazeteciliğin Yüzde 99'u Alçaklık ve Korkaklıktır'
Bağımsız Gazetecilik Platformu (P24), 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü nedeniyle, İstiklal Caddesi'ndeki İsveç Konsolosloğu'nda bir etkinlik düzenledi. Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz gazeteci-yazar Mehmet Ali Birand anısına 'Mehmet Ali Birand Konuşmaları' adı verilen etkinliğe, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, İsveç Başkonsolosu Jens Odlander, Birand'ın eşi Cemre ve oğlu Umur Birand, Ahmet Altan, Yasemin Çongar, gazeteci Ekrem Dumanlı, Şirin Payzın, Cihan Aktaş, Hukukçu M.
Cihan Aktaş - 11.11.2013
'Medya ve Mahremiyetin Sınırları' Sempozyumu Yapıldı (Özel)
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ve Prof. Dr. Hüseyin Köse’nin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 'Medya ve Mahremiyetin Sınırları' konulu ulusal sempozyumunda medya, mahremiyet ve aleniyet ilişkisinde gözlenen pek çok toplumsal ve siyasal soruna dikkat çeken toplam 35 bildiri sunuldu. Sempozyuma ayrıca davetli konuşmacılar olarak Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meltem Ahıska, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Gazeteci Yazar Cihan Aktaş, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Cihan Aktaş - 10.10.2013
Zeytinburnu'nda Okur Yazar Buluşmaları Başlıyor
Zeytinburnu Kültür Merkezi'nin Ekim ayı konuğu, gerek köşe yazıları, fikri kitapları gerek öykü ve romanlarıyla hatırı sayılır bir okur kitlesi olan Cihan Aktaş.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cihan Aktaş Haberleri | Cihan Aktaş Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cihan Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihan Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Siirt'te 2. Kitap Fuarı Düzenlenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.08.2021 15:15:39. #1.13#

title