ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

Çiğdem Karaaslan haber, Çiğdem Karaaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiğdem Karaaslan - 31.03.2020
AK Parti'li Karaaslan, Türkiye'nin koronavirüs ile mücadele çalışmalarını değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili mücadele çalışmalarına ilişkin, "Ülkemiz, izlenen doğru strateji, alınan önlemlerin hızla hayata geçirilmesi, kriz yönetimi kapasitesi, sahip olduğumuz sağlık altyapısı ve milletimizin...
Çiğdem Karaaslan - 20.03.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan Miraç Kandili mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Miraç hadisesi, Rabb'imizin kudret ve rahmetinin açık delillerinden biri, tüm insanlığı yüce değerlerle buluşturarak ruhlara ilmek ilmek işleyecek bir ilahi sırdır.
Çiğdem Karaaslan - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yılı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 11.03.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 07.03.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Kadınlar toplumsal kalkınmanın anahtarıdır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 01.03.2020
İdlib şehidi Eyüp Gülaştı Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, taziyelerini ilettikleri aileyi teskin etmeye çalıştı.
Çiğdem Karaaslan - 26.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan "Regaip Kandili" mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 14.01.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan belediye başkanları ile buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Havza, Ladik, Kavak, Vezirköprü ve Asarcık ilçeleri değerlendirme toplantısına katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 10.01.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Türkiye düne göre bugün daha güçlü bir dönem yaşıyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin bugün dünyada daha güçlü bir aktör olduğunu belirterek, "Sadece sorulduğunda fikrini söyleyen Türkiye'den artık sonucu belirleyen Türkiye'ye dönüştük." dedi.
Çiğdem Karaaslan - 09.01.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, haber alma ve yayma hakkının en etkili araçlarından biri olan basının, kamuoyunun doğru, tarafsız, eksiksiz ve hızlı bilgi alması açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.
Çiğdem Karaaslan - 06.01.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan "enerji" mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, enerjiyi yönetenin, dünyayı yöneteceği bir döneme girildiğini belirterek, "Türkiye de bu bağlamda özellikle son dönemde enerjisini büyük ölçüde bu alana aktarmış, devrim niteliğinde adımlar ile bir dönüşüme imza atmıştır.
Çiğdem Karaaslan - 31.12.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan yeni yıl mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yeni yıl mesajı yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 24.12.2019
Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı tanıtıldı
Akıllı şehirlerle hizmetlerin hızlanacağını, kalitenin yükseleceğini ve kaynakların da daha az tüketileceğini dile getiren Karatepe, akıllı şehirlerin faydalarına ilişkin şunları aktardı: "Vatandaşa, devletle kamu kurumlarıyla temas kurma imkanı vermesi bakımından da çok önemli. Çevresel, ekonomik faydası olacak. Kültürel yönden faydası olacak. Bir de gelişmeler onu gösteriyor ki bunun ahlaki ve entelektüel bir yönü de var. Giderek bütün sanat alanlarının da bunu kullandığını görüyoruz. Son dönemde ödül alan, büyük gişe yapan filmlerin de çoğunun aynı yöntemlerle çekildiğini bu sektörün de bunu çok ciddi şekilde kullandığını gözlemliyoruz." "Dünyaya örnek şehircilik anlayışını hayata geçirmek istiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ise vizyon çizen gelecek stratejisinin bir parçası olacak önemli bir yol haritasının paylaşıldığını vurgulayarak, "Bugün gelecek stratejisini belirleyen, geleceğe dair çözüm önerilerini dile getiren ve Türkiye ile paylaşan ulusal vizyonumuzu uluslararası arenada örnek gösterecek biçimde tanımlayan bir çalışmaya şahitlik ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çiğdem Karaaslan Haberleri | Çiğdem Karaaslan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Çiğdem Karaaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çiğdem Karaaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Karaaslan: Hükümetimiz sivil toplumun desteğiyle Kovid-19 sürecini b
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 05:53:34. #1.14#

title