ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

Çiğdem Karaaslan haber, Çiğdem Karaaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiğdem Karaaslan - 19.09.2020
AK Parti'li Kandemir ve Karaaslan, Vezirköprü kongresine katıldı
Kandemir, AK Parti Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile partisinin Vezirköprü İlçe Kongresi'ne katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 16.09.2020
Samsun'dan Tanyeli Roket Takımı alçak irtifa kategorisinin birincisi oldu
AK Partili Karaaslan'dan tebrik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da sosyal medya hesabından Tanyeli Roket Takımı'nı tebrik etti.
Çiğdem Karaaslan - 31.08.2020
Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın'dan tıp fakültesi açıklaması
Rektör Aydın desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Tüm YÖK üyelerine, Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a, önceki dönem Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz'a, Fuat Köktaş'a ve Orhan Kırcalı'ya ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e üniversitem ve Samsun şehri adına şükranlarımı arz ediyorum.
Çiğdem Karaaslan - 31.08.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Samsun'a ikinci tıp fakültesi kurulması sağlık şehri kimliğine katkı...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile Samsun Üniversitesi bünyesinde tıp fakültesi kurulması kararının Resmi Gazete'de yayımlanmasına ilişkin, "Samsun'a ikinci tıp fakültesi kurulması sağlık şehri kimliğine katkı sunacak.
Çiğdem Karaaslan - 29.08.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "30 Ağustos Zafer Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 23.08.2020
AK Partili Karaaslan, partisinin Salıpazarı ve Terme kongrelerine katıldı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Giresun'daki sele değinerek, yağışların miktarının değiştiğini, o yüzden herkesin dikkatli olması gerektiğini belirtti.
Çiğdem Karaaslan - 22.08.2020
AK Partili Karaaslan, Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Samsun'da açılan Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti.
Çiğdem Karaaslan - 22.08.2020
AK Parti'li Karaaslan, Karadeniz'de doğal gaz rezervi keşfedilmesini değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin Karadeniz'de doğal gaz rezervi keşfetmesiyle ilgili, "Bu yolda engeller çıkmaya devam edecek ama engelleri aşma iradesini yine gösterecek olan o güçlü millet biziz." dedi.
Çiğdem Karaaslan - 16.08.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan tarafından kaydedilen görüntüleri, İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından paylaştı.
Çiğdem Karaaslan - 16.08.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder Yaylası'nda konuştu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharram Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Çiğdem Karaaslan ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti.
Çiğdem Karaaslan - 01.08.2020
AK Parti'li Karaaslan: "AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "AK Parti aslında geleceğin de partisidir.
Çiğdem Karaaslan - 30.07.2020
AK Parti'li Çiğdem Karaaslan'dan Kurban Bayramı mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 28.07.2020
AK Partili Karaaslan'dan "fındık fiyatı" açıklaması Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı fındık alım fiyatına ilişkin, "Devletimiz, fındıkta her yıl olduğu gibi bu sene de gerekeni yapmış, beklentileri karşılamıştır.
Çiğdem Karaaslan - 28.07.2020
Şehit er Caner Mayendağı Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan aileye başsağlığı dileklerini iletti.
Çiğdem Karaaslan - 21.07.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel'den Karaaslan'a ziyaret Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'in, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı ziyaret ettiği bildirildi.
Çiğdem Karaaslan - 16.07.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan Samsun'a adli tıp grup başkanlığı müjdesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'a adli tıp grup başkanlığı kurulacağını bildirdi.
Çiğdem Karaaslan - 14.07.2020
AK Parti'li Karaaslan: "15 Temmuz'da dünya demokrasi tarihine örnek olacak bir zafer kazandık"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "15 Temmuz'da dünya demokrasi tarihine örnek olacak bir zafer kazandık.
Çiğdem Karaaslan - 14.07.2020
Şehit Ethem Demirci Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Mehmet Selim Bağlı, aileye başsağlığı dileğinde bulundu.
Çiğdem Karaaslan - 13.07.2020
Bakan Soylu'nun acı günü
Bakan Soylu'nun acı günü İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu'nun kalp yetmezliği sonucu vefat eden kayınpederi Metin Dinç (81), Samsun'un Bafra ilçesinde toprağa verildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kayınpederi Metin Dinç, kalp yetrmezliği sonucu kaldırıldığı Bafra Devlet Hastanesi'nde dün gece saatlerinde hayatını kaybetti. Dinç için Bafra Büyük Cami'de cenaze namazı kılındı. Cenazeye, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile vatandaşlar katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 08.07.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Samsunspor, başarısını şampiyonlukla taçlandırdı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Yılport Samsunspor'un şampiyonluğunu tescil etmesini kutladı.
Çiğdem Karaaslan - 03.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Levent'teki Barbaros Hayrettin Paşa Camisi Temel Atma Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ifadeleri kullandıktan sonra Arif Nihat Asya'yı anmamanın mümkün olmadığını belirterek, sözlerini şu dizelerle tamamladı: "Biz, kısık sesleriz / Minareleri sen, ezansız bırakma Allah'ım / ya çağır şurada bal yapanlarını / ya kovansız bırakma Allah'ım / Mahyasızdır minareler / Göğü de kehkeşansız bırakma Allah'ım / Müslümanlıkla yoğrulan yurdu / Müslümansız bırakma Allah'ım. Bize güç ver / Cihad meydanını, pehlivansız bırakma Allah'ım / Kahraman bekleyen yığınlarını / Kahramansız bırakma Allah'ım / Bilelim hasma karşı koymasını / Bizi cansız bırakma Allah'ım / Yarının yollarında yılları da / Ramazansız bırakma Allah'ım / ya dağıt kimsesiz kalan sürünü / ya çobansız bırakma Allah'ım / Bizi sen sevgisiz, susuz, havasız ve vatansız bırakma Allah'ım / Müslümanlıkla yoğrulan yurdu / Müslümansız bırakma Allah'ım." Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın okuduğu duanın ardından, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, Barbaros Hayrettin Paşa Camisi Dernek Başkanı Ergin Külünk, Yüklenici Firma Temsilcisi Abdülkadir Kart ve diğer yetkililerle inşaat alanına ilk betonu dökecek butona bastı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çiğdem Karaaslan Haberleri | Çiğdem Karaaslan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Çiğdem Karaaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çiğdem Karaaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Karaaslan: Kongremizde Samsun yeniden tarih yazacaktır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:18:41. #1.15#

title