ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

Çiğdem Karaaslan haber, Çiğdem Karaaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiğdem Karaaslan - 1.3.2020
İdlib şehidi Eyüp Gülaştı Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, taziyelerini ilettikleri aileyi teskin etmeye çalıştı.
Çiğdem Karaaslan - 26.2.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan "Regaip Kandili" mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 14.1.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan belediye başkanları ile buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Havza, Ladik, Kavak, Vezirköprü ve Asarcık ilçeleri değerlendirme toplantısına katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 10.1.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Türkiye düne göre bugün daha güçlü bir dönem yaşıyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin bugün dünyada daha güçlü bir aktör olduğunu belirterek, "Sadece sorulduğunda fikrini söyleyen Türkiye'den artık sonucu belirleyen Türkiye'ye dönüştük." dedi.
Çiğdem Karaaslan - 9.1.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, haber alma ve yayma hakkının en etkili araçlarından biri olan basının, kamuoyunun doğru, tarafsız, eksiksiz ve hızlı bilgi alması açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.
Çiğdem Karaaslan - 6.1.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan "enerji" mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, enerjiyi yönetenin, dünyayı yöneteceği bir döneme girildiğini belirterek, "Türkiye de bu bağlamda özellikle son dönemde enerjisini büyük ölçüde bu alana aktarmış, devrim niteliğinde adımlar ile bir dönüşüme imza atmıştır.
Çiğdem Karaaslan - 31.12.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan yeni yıl mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yeni yıl mesajı yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 24.12.2019
Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı tanıtıldı
Akıllı şehirlerle hizmetlerin hızlanacağını, kalitenin yükseleceğini ve kaynakların da daha az tüketileceğini dile getiren Karatepe, akıllı şehirlerin faydalarına ilişkin şunları aktardı: "Vatandaşa, devletle kamu kurumlarıyla temas kurma imkanı vermesi bakımından da çok önemli. Çevresel, ekonomik faydası olacak. Kültürel yönden faydası olacak. Bir de gelişmeler onu gösteriyor ki bunun ahlaki ve entelektüel bir yönü de var. Giderek bütün sanat alanlarının da bunu kullandığını görüyoruz. Son dönemde ödül alan, büyük gişe yapan filmlerin de çoğunun aynı yöntemlerle çekildiğini bu sektörün de bunu çok ciddi şekilde kullandığını gözlemliyoruz." "Dünyaya örnek şehircilik anlayışını hayata geçirmek istiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ise vizyon çizen gelecek stratejisinin bir parçası olacak önemli bir yol haritasının paylaşıldığını vurgulayarak, "Bugün gelecek stratejisini belirleyen, geleceğe dair çözüm önerilerini dile getiren ve Türkiye ile paylaşan ulusal vizyonumuzu uluslararası arenada örnek gösterecek biçimde tanımlayan bir çalışmaya şahitlik ediyoruz.
Çiğdem Karaaslan - 19.12.2019
AK Parti'li Karaaslan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 11.12.2019
"Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası"
Konuşmaların ardından AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan moderatörlüğünde yerel yönetimlere ilişkin panel düzenlendi.
Çiğdem Karaaslan - 10.12.2019
Şehit Uzman Çavuş Kemal Sayar son yolcuğuna uğurlandı
Törene şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bakan Yardımcısı Ersoy, Vali Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, milletvekilleri, askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 4.12.2019
AK Parti'li Karaaslan'dan Dünya Kadın Hakları Günü mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Kadın yeri geldiğinde kazanılan zaferlerde katkısı olan gözü pek bir kahramana, nesillerimizin geleceği için mücadele eden bir öğretmene, evlatlarını her alanda donanımlı bir şekilde yetiştirmek için çabalayan bir anneye, toplumların...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çiğdem Karaaslan Haberleri | Çiğdem Karaaslan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Çiğdem Karaaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çiğdem Karaaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Demir: Tüm arazilerimizi şeker pancarı üreticilerimize kiraladık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 17:46:36. #1.14#
title