Çiftlikköy Belediyesi 6 Zabıta Memuru Alacak
Haberler » Güncel » Haber

Çiftlikköy Belediyesi 6 Zabıta Memuru Alacak

Yalova'nın Çiftlikköy Belediyesi'ne Sınavla 6 Adet Zabıta Memuru Alınacak. Başvurular 21 Mayıs'ta Başlayıp 27 Mayıs Günü Mesai Bitiminde Sona Erecek.

Çiftlikköy Belediyesi 6 Zabıta Memuru Alacak

Yalova'nın Çiftlikköy Belediyesi'ne sınavla 6 adet zabıta memuru alınacak. Başvurular 21 Mayıs'ta başlayıp 27 Mayıs günü mesai bitiminde sona erecek.

Sözlü sınav ile alınacak 6 adet zabıta memuru kadrosuna başvurular başlıyor. Çiftlikköy Belediyesi'nde zabıta memuru olmak isteyen adayların 25 yaşını doldurmamış olması, en az lise mezunu olması, 2004 ve sonrası KPSS'den en az 55 puan alması gerekiyor. 27 Mayıs günü mesai bitimine kadar sürecek başvurular sonrası 11 Haziran günü saat 14:30'da Belediye Meclis Salonu'nda sözlü sınav yapılacak.

Zabıta alımı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru formu www.yalovaciftlikkoy.bel.tr adresinden temin edilebiliyor. İnternet sitesinden elde edilecek formu dolduracak adayların KPSS sınav sonuç belgesi, nüfus kağıdı, son altı ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf ve diploma ya da geçici mezuniyet belgesiyle Çiftlikköy Belediyesi'ne şahsen başvurması gerekiyor.

Sınav süreci sonrası kazanan adayların listesi yine www.yalovaciftlikkoy.bel.tr adresinden yayınlanacak.