Çiftlik Bank'ın Sahibi Mehmet Aydın: Çıplak Gösteren Gözlük Satmadım

Çiftlik Bank'ın Sahibi Mehmet Aydın: Çıplak Gösteren Gözlük Satmadım

Haberler.com - Haberler | Güncel

Türkiye'de 77 bin kişiyi dolandırarak 500 milyon lira vurgun yapan Mehmet Aydın, hakkındaki iddialara ses kaydıyla cevap verdi. Aydın videoda, çıplak gösteren gözlük satmadığını ifade etti.

Türkiye'de 77 bin kişiyi dolandırarak 500 milyon lira vurgun yapan Mehmet Aydın, hakkındaki iddialara cevap verdi. Aydın videoda, "Basında söylendiği gibi çıplak gösteren gözlük sattığım kesinlikle hayal ürününden ibarettir ve iftiradır" dedi.

"ÇIPLAK GÖSTEREN GÖZLÜK SATTIĞIM HAYAL ÜRÜNÜ"

Çalışıp eve ekmek götürmek için bıraktığım okul hayatından iş hayatıma geçiş yaptım. Öncelikle bir kafede garson olarak çalıştım. Daha sonra, basında çıkan bulaşıkçılık yaptığım yer olarak bilinen restoranda çırak olarak mutfağa giriş yaptım. İki ay çalıştıktan sonra garson olarak çıktığım kafeye aşçı olarak geri girdim. Bunun dışında basında söylendiği gibi çıplak gösteren gözlük sattığım kesinlikle hayal ürününden ibarettir ve iftiradır.

"BÜTÜN PARALARI İADE EDECEĞİM"

Herkese büyük geçmiş olsun diyorum. Sistemdeki herkes bizim ortağımızdır. Kar da olsa zarara da olsa hepimiz ortaktık. İşin sonunda sadece ben ve ekibim zarar gördü. Üyelerimiz zarar görmediği gibi bizi suçladılar. Canınız sağ olsun yine de. Bütün iadeleri yapacağım. Onda hiç şüpheniz olmasın. Ama 2 yıl sürer, ama 3 yıl sürer bir şekilde yapacağım. Herkese sevgiler, saygılar. Görüşmek üzere." ifadelerini belirten Mehmet Aydın'ın doğruyu söyleyip söylemediği gelecek günlerde belli olacak. Yaklaşık 1000 adet Bitmain ile kurduğu Bitcoin fabrikası bütün Çiftlik Bank mağdurlarının mağduriyetini giderebilir.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Çiftlik Bank'ın Sahibi Mehmet Aydın: Çıplak Gösteren Gözlük Satmadım
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title