Çift Geyik Karaca 2011 İlkbahar

Çift Geyik Karaca 2011 İlkbahar

20.01.2011 09:02 | Son Güncelleme: 20.01.2011 09:02
Çift Geyik Karaca 2011 İlkbahar

Çift Geyik Karaca'nın 2011 İlkbahar Yaz Sezon Lansmanı, Esma Sultan Yalısı'nda Yapıldı

Çift Geyik Karaca'nın 2011 İlkbahar Yaz Sezon Lansmanı, Esma Sultan Yalısı'nda yapıldı. Lansman, Çift Geyik Karaca'nın yürüttüğü Türkiye'nin en büyük hayvan hakları projesi 'Kırmızı Kulübe'nin ikinci etabı 'İn-Sanat Bahçesi'nin ilk etkinliği oldu. Moda tasarımında yılın sürprizini yaparak ünlü İtalyan tasarımcı Alfio Bonacchi ile anlaşan Karaca'nın sezon lansmanında, Bonacchi'nin tasarımları modaseverlerle ilk kez buluştu. Gianni Versace, Donna Karan, Calvin Klein gibi dünyaca ünlü isimlerin koleksiyonunu hazırlayan tasarımcının 2011 ilkbahar yaz kreasyonu, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Fatma Yaman ve Sanem Balcı gibi ünlü mankenlerin katılımıyla sunuldu.

Gecede 6 önemli tasarımcı ve mimarın, insanların hayvanlar üzerindeki olumsuz etkisini aktarmak üzere tasarladığı kafeslerde sergilendi, kafeslerde Semaver Kumpanya oyuncuları tarafından canlı protesto gerçekleştirildi.

Ayrıca etkinlikte, projeye desteklerinden dolayı yönetmen Mustafa Altıoklar'ın da aralarında bulunduğu bazı ünlü isimlere teşekkür plaketi verildi.

Geceye, Çift Geyik Karaca Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güneş, Genel Müdürü Hüseyin Eğilmezgil, manken Deniz Akkaya ve çok sayıda davetli katıldı. (UĞR-TUR-BER) - İSTANBUL

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title