Çiçekdağı Haberleri

Çiçekdağı haber, Çiçekdağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiçekdağı 18.11.2018
AK Parti'de Temayül Yoklaması
AK Parti'nin her zaman tüm teşkilat üyelerinin fikir ve düşüncelerini önemsediğini belirten Başkan Aslan, şunları kaydetti: "Partimizin merkez ilçe delegeleri bu temayül de oy kullanmayacaklar. Merkez ilçe haricinde Kaman, Mucur, Çiçekdağı, Akpınar, Boztepe ve Akçakent olmak üzere 6 ilçemizden toplam 333 delegemiz ilçelerindeki belediye başkan aday adayları için dijital ortamda tercihlerini işaretliyorlar.
Çiçekdağı 13.11.2018
Belediye Başkanlarından, Muhtarlara Ziyaret
YOZGAT (AA) – Kırşehir'in Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve Köseli Belde Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, Yozgat'ın Yerköy Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla sohbet etti.
Çiçekdağı: Tanap'tan Eğitime Hibe DesteğiÇiçekdağı 13.11.2018
Çiçekdağı 9.11.2018
Çiçekdağı'nda 60 Yıllık Tapu Sorunu Görüşüldü
Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, 60 yıldır tapu sorunu yaşayan mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Çiçekdağı 7.11.2018
Çiçekdağı'nda Öğrenciler Fidan Dikti
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesinde öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu.
Çiçekdağı 30.10.2018
Çiçekdağı "Kop Millet Kıraathanesi" Projesine Destek
Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Buğra Karaca, "KOP Millet Kıraathanesi" projelerinin Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresince desteklenmeye değer bulunduğunu belirtti.
Çiçekdağı 26.10.2018
Çiçekdağı Belediye Başkanı Deniz, Bayrak Dağıttı
Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı İsmail Deniz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı.
Çiçekdağı 24.10.2018
Milletvekili Kendirli'den Çiçekdağı Ziyareti
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Hasan Buğra Karaca'yı ziyaret etti.
Çiçekdağı 24.10.2018
Okul Servisinde Öğrencilere Uyuşturucu Madde Götüren Öğrenci Yakalandı
Alınan bilgiye göre, Çiçekdağı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri öğrenci servisi ile öğrencilere uyuşturucu madde götüren lise öğrencisi C.
Çiçekdağı 23.10.2018
Çiçekdağı'nda TOKİ Konutlarının Temeli Atıldı
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesinde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından planlanan 127 dairelik konutların temeli atıldı.
Çiçekdağı 23.10.2018
Jeotermal Kaynak Arama Ruhsat Sahası İhalesi
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesindeki bir jeotermal kaynak arama ruhsat sahası için ihaleye çıkılacak.
Çiçekdağı 22.10.2018
Çanakkale'yi Anlatamazdı, Ağlardı"
Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kırşehir Belediye Meclisinin kent merkezindeki Çiçekdağı Parkı'nın adının "Çiçekdağı Gazi Mehmet Çavuş Parkı" olarak değiştirilmesi yönünde karar aldığını söyledi.
Çiçekdağı 19.10.2018
Çanakkale Kahramanı Kırşehirli Mehmet Çavuş'un Kitabesi Yenilendi
Mehmet Çavuş'un Ezineli olduğu yönünde iddiaların da ortaya atıldığını ancak bunun gerçek olmadığını dile getiren Canpolat, şöyle konuştu: "Dedemle ilgili araştırmalar vardı, bazılarına ben de katıldım. Anıtın, dedemiz adına yapıldığını bilirdik. Biz de araştırmalar için elimizdeki belgeleri verdik. Mehmet Çavuş'un Kırşehirli olduğu belgeleriyle ortaya çıktı. O zamanki çıkan kitaplardan, anı kitaplarından araştırıldığında bu durum ortaya çıkarıldı. Önceden sadece Mehmet Çavuş adına bir anıt vardı. Şimdi anıtın önündeki kitabe değiştirildi. Bir de Seyit Onbaşı'nın anıtı var. Dedemiz adına gurur duyuyoruz. Başta 18 Mart'ta olmak üzere devamlı gidip ziyaret ediyoruz." O bölgede sadece Mehmet Çavuş ve Seyit Onbaşı adına anıt bulduğunu vurgulayan Canpolat, "Dedemin anıtında önce bir kitabe vardı. Kırşehir Çiçekdağı Safalı köyünden diye yazıyordu.
Çiçekdağı 17.10.2018
Kırşehirli Gençler Amasya ve Nevşehir'i Gezdi
Proje kapsamında Akpınar, Akçakent, Çiçekdağı ilçeleri ile Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yunus Emre Yurdu öğrencilerine yönelik Amasya gezisi düzenlendi.
Çiçekdağı 15.10.2018
Tartıştığı Oğlunu Vuran Baba Gözaltına Alındı
Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde tartıştığı oğlunu silahla vuran baba gözaltına alındı.
Çiçekdağı 15.10.2018
Çiçekdağı'nda Baba Oğul Arasında Silahlı Kavga: 1 Yaralı
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesinde baba oğul arasında meydana gelen silahlı kavgada, oğul yaralındı.
Çiçekdağı 15.10.2018
Çiçekdağı'nda Yetim Çocuklara Destek
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesinde yetim çocuklar için yürütülen "Çiçek Çocuk" Projesi'ne destek veren Çiçekdağı Jandarma Komutanı Teğmen Mehmet Ünal'a plaket takdim edildi.
Çiçekdağı 10.10.2018
Çiçekdağı'nda Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Başladı
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesinde, Amatör Spor Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.
Çiçekdağı 8.10.2018
Çiçekdağı'nda Öğrenciler Fidan Dikti
Çiçekdağı ilçesinde öğrenciler 200 çam fidanını toprakla buluşturdu.
Çiçekdağı 4.10.2018
Çiçekdağı'nda Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller, köy ve mahalle muhtarıyla istişare toplantısı yaptı.
Çiçekdağı 12.9.2018
Kırşehir ve 6 İlçede Huzur Uygulaması
Asayişin sağlanması, olası eylemlerin önüne geçilmesi, hakkında yakalama ve arama kararı bulunan kişilerin tespiti amacıyla gerçekleştirilen uygulamada Kırşehir il merkezi, Kaman, Mucur, Çiçekdağı, Akpınar, Boztepe, Akçakent ilçelerinde 249 personel görev yaptı.
Çiçekdağı 17.8.2018
Çiçekdağı Kaymakamı Akaller, Göreve Başladı
Hatay Valiliği Kaymakam Adaylığından Kırşehir'in Çiçekdağı Kaymakamlığına atanan Burak Akeller, görevine başladı.
Çiçekdağı 3.8.2018
Kırşehir'de Uyuşturucu Operasyonu
Kaman ve Çiçekdağı ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda Hint keneviri yetiştirdiği iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
Çiçekdağı 24.7.2018
Ahika'dan Kırşehir'e Hibe
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Havzanın Can Damarı Projesi ile Akpınar ilçesine bağlı Deveci, Pekmezci ve Köşker köylerinin kanalizasyon suları için atık su arıtma tesisi kurulacak. Suyun Hakça Paylaşımı Projesi ile Mucur'a bağlı Karakuyu, Rışvan, Devepınarı, Yörücek, Kızılağıl ve Büyükkayapa köylerine suyun eşit kullanılması hedefiyle kollektör ve entegre su dağıtım pano sistemleri kurulacak. Yaşamın Kaynağı Projesi ile Çiçekdağı'na bağlı Bozlar, Boğazevci, Kale, Gölcük, Konurkale, Kabaklı ve Acı köylerinin sağlıklı içme suyuna kavuşmalarının sağlanması için altyapı, isale hattı yapılacak.
Çiçekdağı 21.7.2018
Kırşehir'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı
Kırşehir'den Yozgat'a giden Bekir Erdem idaresindeki 40 ND 371 plakalı otomobil ile Kırıkkale'den Kırşehir yönüne giden Sedat Okatan yönetimindeki 34 TE 7209 plakalı hafif ticari araç, Çiçekdağı yol kavşağında çarpıştı.
Çiçekdağı 20.7.2018
Kırşehir'de 10 Binden Fazla Hayvancılık İşletmesi Bulunuyor
Kent merkezi, Kaman, Boztepe, Çiçekdağı ve Mucur'daki hayvancılık işletmelerinin kapasitelerinin dolu olduğunu ve bölgedeki olumlu hava koşullarının da etkisiyle hayvancılığın ilerlediğini vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Hayvancılık işletmelerine yaptığımız ziyaret ve incelemeler de Kırşehir'in coğrafi yapısı ve yerel ikliminden dolayı hayvancılığın önemli bir yere geldiğini bir kez daha görüyoruz.
Çiçekdağı 16.7.2018
Aeü 4,5 Kat Büyüdü
Rektörlük, Yabancı Diller Yüksekokulu, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Çiçekdağı Meslek Yüksekokulu binalarının inşaatının tamamlanarak açıldığını vurgulayan Karakaya, şunları kaydetti: "TOKİ 2.
Çiçekdağı 15.7.2018
Yerköy'de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
Tuncay, "15 Temmuz, Türkiye'nin bölünmesi için yapılan bir plandır. Her 15 Temmuz'da hafızalarımız yenilenir. Allah Türkiye'yi çok büyük bir beladan korudu. Allah ülkemize bir 15 Temmuz daha yaşatmasın." dedi. Program sonrasında şehit ailelerine yemek ikram edildi. Etkinliğe, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Kırşehir'in Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı İsmail Deniz, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Kepir, şehit aileleri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Çiçekdağı 2.7.2018
7 Köy İçin "İçme Suyu Arıtma Tesisi Projesi" Hayata Geçiyor
Köylerimizdeki içme sularının dünya standartlarında olmasını sağlamak amacıyla Çiçekdağı ilçemizin Boğazevci, Kaleevci, Bozlar, Acı, Gölcük, Konurkale, Kabaklı köylerine içme suyu arıtma tesislerimiz yapılacak" denildi.
Çiçekdağı 1.7.2018
Kırşehir'de Köylere "İçme Suyu Arıtma Tesisi Projesi"
Dulkadiroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Çiçekdağı ilçesine bağlı Boğazevci, Kaleevci, Bozlar, Acıköy, Gölcük, Konurkale ve Kabaklı köylerinin kullanımına yönelik 6 milyon liralık bir yatırımla hazırlanan "İçme Suyu Arıtma Tesisi Projesi"nin ihale işlemlerinin ardından kısa sürede faaliyete geçeceğini belirtti.
Çiçekdağı 29.6.2018
Kırşehir'de Ulaşım Çalışmaları
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Çiçekdağı ilçesi ile Küçükteflek köyü arasındaki ulaşımı sağlayan 5 kilometrelik yolun asfaltlandığını bildirdi.
Şu an buradasınız: Çiçekdağı Haber, Çiçekdağı Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 6 - Çiçekdağı haber sayfamızda Çiçekdağı haberleri okuyabilir, Çiçekdağı son dakika haberleri ve güncel Çiçekdağı gelişmelerini görebilirsiniz. Çiçekdağı Belediye Başkanı Deniz, Okulları Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 04:58:46. #1.14#
title