Chuck Schumer Haberleri

Chuck Schumer haber, Chuck Schumer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chuck Schumer - 26.09.2019
Trump'a Temsilciler Mecisi'nde 421-0 şoku
İhbarcının şikayetinin okuduğunu belirten Senatör Chuck Schumer de, Başkan Trump ve Cumhurbaşkanı Zelensky arasındaki konuşma mutabakatını okuduklarından sonra daha fazla endişe duyduğunu söyledi.
Chuck Schumer - 11.09.2019
Hong Kong yönetiminden ABD'ye "iç işlerine müdahale" tepkisi
ABD Senatosu Demokrat Parti Grubu Başkanı Chuck Schumer geçen hafta yaptığı açıklamada, Temsilciler Meclisi'nde kabul edilen tasarının Senato'da oylanarak kabul edilmesi için yeni yasama döneminde girişimde bulunacaklarını açıklamıştı.
Chuck Schumer - 09.09.2019
Hong Kong yönetiminden ABD Kongresi'ne "dış müdahale" uyarısı
ABD Senatosu Demokrat Parti Grubu Başkanı Chuck Schumer geçen hafta yaptığı açıklamada, Temsilciler Meclisi'nde kabul edilen tasarının Senato'da oylanarak kabul edilmesi için yeni yasama döneminde girişimde bulunacaklarını açıklamıştı.
Chuck Schumer - 19.07.2019
Trump, ABD'nin yeni çalışma bakanı adayını açıkladı
New York'un Demokrat Senatörü Chuck Schumer, dün akşam yaptığı açıklamada Scalia'nın seçilmesini 'kaçırılmış bir fırsat' olarak değerlendirdi.
Chuck Schumer - 12.07.2019
Trump açıkladı: "Çalışma Bakanı Acosta istifa etti"
Temsilciler Meclisinin Demokrat parti sözcüsü ve Demokrat Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer ve Nancy Pelosi Salı günü Çalışma Bakanı Alexander Acosta'yu istifaya çağırmışlardı.
Chuck Schumer - 21.06.2019
Beyaz Saray'dan Kongre liderlerine kritik İran brifingi
ABD'de yayın yapan The Hill adlı haber sitesinin Kongre kaynaklarına dayandırdığı habere göre Beyaz Saray'da dün öğleden sonra düzenlenen brifinge Cumhuriyetçilerin Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell, Temsilciler Meclisi Azınlık Lideri Kevin McCarthy, Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi davet edildi.
Chuck Schumer - 13.06.2019
Trump'ın "rakiplerime ilişkin yabancı ülkelerden bilgi alırdım" açıklaması tartışılıyor
New York Senatörü Demokrat Chuck Schumer, ABD Senatosunda yaptığı konuşmada, "Siyasi rakiplerinizle ilgili yabancı hükümetlerden kirli bilgi alabileceğinizi söylemek, diktatörlerden ve otokratlardan bir adım öncesi demektir.
Chuck Schumer - 22.02.2019
ABD'de Saldırı Hazırlığındaki Eski Subay Tutuklandı
2011'de Norveç'te 77 kişiyi öldüren aşırı sağcı Anders Breivik'ten ilham aldığı öne sürülen saldırganın hedef listesinde, Temsilciler Meclisinin Demokrat Partili Başkanı Nancy Pelosi ve Senato'nun Demokrat Partili Azınlık Lideri Chuck Schumer'in olduğu belirtildi.
Chuck Schumer - 31.01.2019
Trump'tan Demokratlara "İran" Suçlaması
NEW ABD Başkanı Donald Trump, "(ABD Senatosu Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer) Schumer ve Demokratlar, İran'a karşı zayıf ve pasif olmanın büyük hayranları. Ülkemize karşı oluşturdukları tehlike ile ilgili hiçbir fikirleri yok." açıklamasında bulundu.
Chuck Schumer - 16.01.2019
Yeni Göç Kervanı ABD'ye Doğru Yola Çıktı
Honduras'ta toplanan yeni göç kervanı, polis kuşatmasını delerek, Guatemala sınırını geçmeyi başardı.
Chuck Schumer - 11.01.2019
Wall Street Günü Yükselişle Tamamladı
ABD Başkanı Donald Trump, hükümeti yeniden açmak için demokrat kanat liderleri Nancy Pelosi ve Chuck Schumer ile görüşmelerinin başarıya ulaşamaması sonrasında, Dünya Ekonomik Forumu'na katılmayacağını duyurdu.
Chuck Schumer - 11.01.2019
New York'un Ünlü Türk Pizzacısı Ödüle Doymuyor
Akdeniz, New York Valisi Andrew Coumo'dan iki, New York Belediye Başkanı Bill de Blasio'den bir, New York Senatörü ve Senato Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer'dan bir olmak üzere birçok kuruluştan toplam 12 ödül aldığını söyledi.
Chuck Schumer - 10.01.2019
Trump ile ABD'li Demokratlar Arasındaki "Duvar Kavgası" Devam Ediyor
Schumer ve Pelosi ile görüşmesini "zaman kaybı" olarak niteledi Trump, Kongredeki görüşmenin ardından, 20 gündür kapalı olan hükümetin açılmasını müzakere etmek için ABD Senatosu Azınlık Lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ile Beyaz Saray'da bir araya geldi.
Chuck Schumer - 09.01.2019
Trump Hükümetin Kapanmasından Demokratları Sorumlu Tuttu
Demokratlardan tepki Ulusa seslenişten sonra kameraların karşısına geçen Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ile New York Senatörü ve Senato Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer, ABD Başkanı Donald Trump'a tepki gösterdi.
Chuck Schumer - 05.01.2019
Trump Meksika Duvarı'nın İnşasında Kararlı
ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da Nancy Pelosi, Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer ve diğer kongre liderleri ile yaptığı görüşme sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Chuck Schumer - 05.01.2019
Trump'tan Kongre'ye "Meksika Duvarı" Mektubu
Gün içinde aralarında Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve New York Senatörü Chuck Schumer'in de bulunduğu kongrenin önde gelen Demokrat isimleri ile toplantısının sonuç kaldığını hatırlatan Trump, kongrenin yeni seçilen üyelerine Meksika duvarı için fon sağlamaları çağrısında bulundu.
Chuck Schumer - 05.01.2019
Trump Federal Hükümetin Aylarca Kapalı Kalmasına Hazır
New York Senatörü Demokrat Chuck Schumer'in "Başkan hükümetin aylarca hatta yıllarca kapalı kalabileceğini söyledi" açıklaması hatırlatılan Trump, "Evet bunu söyledim.
Chuck Schumer - 22.12.2018
ABD'de Federal Hükümet Kapandı
Cuma günü Başkan Yardımcısı Mike Pence'in, Demokrat Senatör Chuck Schumer'ın görüşmesi de sonuç vermezken Schumer daha sonra yaptığı açıklamada "Trump, duvarını alamayacaksın" ifadesini kullandı.
Chuck Schumer - 12.12.2018
New York Borsası Karışık Seyretti
Kapanışta, Dow Jones endeksi yüzde 0,22 azalışla 24.370,24 puana ve S&P 500 endeksi yüzde 0,04 kayıpla 2.636,78 puana geriledi. Öte yandan, Nasdaq endeksi yüzde 0,16 kazançla 7.031,83 puana çıktı. Endekslerin yönü üzerinde ABD Başkanı Donald Trump ile Demokratların Senato lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi lideri Nancy Pelosi arasında Oval Ofis'te yaşanan "Meksika sınırına duvar tartışması" etkili oldu.
Chuck Schumer - 11.12.2018
Trump ile Demokrat Liderler Arasında "Meksika Sınırına Duvar" Tartışması
ABD Başkanı Donald Trump ile Demokratların Senato lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi lideri Nancy Pelosi arasında Oval Ofis'te yaşanan "Meksika sınırına duvar tartışması", Amerikan kamuoyunun gündemine oturdu.
Chuck Schumer - 26.05.2018
Trump Çinli Şirketin Yeniden Açılmasına İzin Verdi
Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ZTE'ye uygulanan yaptırımların kaldırılması konusunda anlaşma sağlandığı yönündeki haberleri doğruladı. Demokratların Çinli firmanın yeniden faaliyete geçmesine imkan tanıyacak anlaşmaya karşı çıkmasını eleştiren Donald Trump, art arda yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti: "Senatör Chuck Schumer ve Obama yönetimi, telefon şirketi ZTE'nin hiçbir güvenlik kontrolü olmadan büyümesine izin verdi.
Chuck Schumer - 14.03.2018
ABD'de Silah Karşıtı Öğrenci Protestosu
Kongrenin arka bahçesinde protestolarına devam eden öğrencilere Demokratların önemli isimlerinden Vermont Senatörü Bernie Sanders ve Temsilciler Meclisi Azınlık Lideri Chuck Schumer gibi isimler de destek verdi.
Chuck Schumer - 07.02.2018
ABD Senatosu 2 Yıllık Bütçe Planı Üzerinde Anlaştı
ABD Senatosundaki Cumhuriyetçi ve Demokrat liderlerin federal hükümetin yeniden "kapanmasını" önleyecek 2 yıllık bütçe planında anlaşmaya vardığı bildirildi. Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell ve Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, 2 yıllık bütçe planı üzerinde uzlaşma sağladıklarını Senato Genel Kurulunda açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Chuck Schumer Haberleri | Chuck Schumer Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Chuck Schumer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Chuck Schumer kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'li senatörler TikTok'a soruşturma talep etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 00:29:33. #1.11#

title