Chuck Schumer Haberleri

Chuck Schumer haber, Chuck Schumer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chuck Schumer - 23.10.2020
Büyükelçi Kılıç'tan ABD'li Demokrat senatöre "insan hakları" tepkisi
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Suriye'de insan hakları ihlalleri işlediğini iddia eden ABD'li Demokrat Senatör Chuck Schumer'e sert tepki gösterdi.
Chuck Schumer - 20.10.2020
Son dakika haberleri... KÜRESEL PİYASALAR-Endeksler veri ve virüs gelişmeleriyle karışık
ABD'de uzun süredir tartışılan yeni teşvik paketine ilişkin konuşan Demokrat Parti'nin Senato Lideri Chuck Schumer, Cumhuriyetçiler'in 500 milyar dolarlık paket önerisini "kabul edilemez" diye nitelendirdi.
Chuck Schumer - 10.09.2020
Son dakika gündem: ABD'de Demokrat senatörlerden, 1 trilyon dolarlık yeni teşvik paketine "yeterli değil" engeli
Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Demokrat Parti olarak tasarıya, "Cumhuriyetçiler'e yarayacak şekilde düzenlendiği ve ihtiyaç sahiplerine yeterli yardımı içermediği" gerekçesiyle destek vermediklerini belirtti.
Chuck Schumer - 18.08.2020
ABD'de Demokrat Parti Kurultayı sanal ortamda başladı
Kurultay boyunca eski başkanlar Barack Obama ile Bill Clinton, Demokrat Partili Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Senato'daki lideri Chuck Schumer ve Demokratların 2016'daki başkan adayı Hillary Clinton gibi isimler sanal ortamda konuşmalarını yapacak.
Chuck Schumer - 05.08.2020
Altın fiyatları güvenli liman talebiyle 2,039 doları aştı
Demkratlar'ın ABD Senatosu'ndaki lideri Chuck Schumer'ın da, Beyaz Saray ile yürütülen Covid-19 desteklerine ilişkin düzenleme konusundaki görüşmelerin "doğru yolda" olduğunu açıklaması, sarı madendeki tırmanışı destekledi.
Chuck Schumer - 26.06.2020
ABD Başkanı Trump'tan "John Bolton" açıklaması Açıklaması
"Baş etmesi en zor olan ülke, ABD" ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'a yüklenen Trump, "Bana bir arkadaşım baş etmesi en zor ülkenin Rusya mı, Çin mi yoksa Kuzey Kore mi olduğunu sordu.
Chuck Schumer - 08.06.2020
ABD'de Demokratlar'dan polis ve yargı sistemindeki ırkçılığa karşı tasarı
Konuya ilişkin basına açıklamalarda bulunan Temsilciler Meclisinin Demokrat Başkanı Nancy Pelosi ve Senato Çoğunluk lideri Chuck Schumer, emniyet güçleri içindeki ırkçılığı hedef alan söz konusu tasarıyı "Oldukça kritik ve uzun zaman önce atılması gereken bir adım" olarak nitelendirdi.
Chuck Schumer - 08.06.2020
ABD'de Demokrat Kongre üyeleri, Floyd'u diz çökerek andı
Temsilciler Meclisinin Demokrat Başkanı Nancy Pelosi, Senato Çoğunluk lideri Chuck Schumer ve ABD'deki başkanlık yarışından aralık ayında çekilen California Senatörü Kamala Harris'in de aralarında olduğu bir grup Demokrat Parti üyesi, kongrede bir araya geldi.
Chuck Schumer - 22.04.2020
ABD Senatosundan Kovid-19 için 484 milyar dolarlık ek bütçeye onay
Senato Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer ve ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin'in belirlenen rakam üzerinde anlaşmasının ardından oylanmak üzere Senato Genel Kurulu'na gelen ekonomik destek paketi onaylandı.
Chuck Schumer - 24.03.2020
ABD'de 2.0 trilyon dolarlık yardım paketi hazırlanıyor
ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Covid-19 salgınına karşı ekonomiyi destekleyecek teşvik paketinin hazırlanmasına ilişkin olarak, Demokrat Parti ile henüz anlaşmaya varılamadığını, ancak oldukça iyi ilerleme sağladıklarını açıkladı.  Demokrat Parti Senato Yetkilisi Chuck Schumer da gazetecilere yaptığı açıklamada, Senato'nun yakında 2.
Chuck Schumer - 26.02.2020
ABD'li Demokratlar'dan Kovid-19 için 8,5 milyar dolar ek fon talebi
ABD Senatosu Azınlık Lideri ve New York Senatörü Demokrat Chuck Schumer, Kovid-19 ile mücadele için 8,5 milyar dolar ek fon talep eden teklifini Senato Tahsisatlar Komitesine gönderdi.
Chuck Schumer - 27.01.2020
Bolton'ın yeni çıkacak kitabındaki Ukrayna iddiası ortalığı karıştırdı
Senatodaki Demokratların Azınlık Lideri Chuck Schumer da diğer Demokrat senatörler gibi, iddianın sahibi Bolton'ın Senatoda tanık olarak dinlenmesi gerektiğini savundu.
Chuck Schumer - 22.01.2020
ABD'de Senato, azil duruşmasının temel kurallarını kabul etti
Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Ukrayna soruşturması bağlamında Beyaz Saray'dan belge talep edilmesini öngören bir değişiklik önergesini Senato Genel Kuruluna sunmuştu.
Chuck Schumer - 22.01.2020
Trump'ın azli için Senato'da ilk duruşma gerçekleşti
ABD Başkanı Donald Trump hakkında 'görevini kötüye kullandığı' gerekçesiyle başlatılan azil soruşturmasının Senato'daki ilk duruşması gerçekleştirildi. Cumhuriyetçiler, Beyaz Saray'dan belge talep eden Demokratların önergesini reddetti. Senato'da dün başlayan ilk azil duruşmasında Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'ın Beyaz Saray'dan Ukrayna soruşturmasına ilişkin belge talep edilmesini öngören talebi ise 47 evet'e karşılık 53 oyla reddedildi.
Chuck Schumer - 22.01.2020
Trump'ın azli için Senato'da ilk duruşma gerçekleşti
ABD Başkanı Donald Trump hakkında 'görevini kötüye kullandığı' gerekçesiyle başlatılan azil soruşturmasının Senato'daki ilk duruşması gerçekleştirildi. Cumhuriyetçiler, Beyaz Saray'dan belge talep eden Demokratların önergesini reddetti. Senato'da dün başlayan ilk azil duruşmasında Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'ın Beyaz Saray'dan Ukrayna soruşturmasına ilişkin belge talep edilmesini öngören talebi ise 47 evet'e karşılık 53 oyla reddedildi.
Chuck Schumer - 22.01.2020
Senato, Demokratların "Beyaz Saray'dan belge" talebini reddetti
Demokratların 3 değişiklik önergesini de Cumhuriyetçiler reddetti Bu bölümde Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer, Ukrayna soruşturması bağlamında Beyaz Saray'dan belge talep edilmesini öngören bir değişiklik önergesini Senato Genel Kuruluna sundu.
Chuck Schumer - 19.12.2019
ABD'de Temsilciler Meclisinde onaylanan azil maddelerinin Senato'ya gönderilmemesi tartışılıyor
"Senato'da kurulacak bir mahkemeden endişeli değilim" Senato Çoğunluk Lideri Cumhuriyetçi Mitch McConnell, yaptığı açıklamada, Pelosi ve Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'in azil maddelerini iletmemesinin kendisinin dışında gelişen bir durum olduğunu belirtti.
Chuck Schumer - 17.12.2019
ABD'de Cumhuriyetçilerden Demokratlara azil davasında şahit resti
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Cumhuriyetçi Mitch McConnell, Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer'in, Senatoda yapılacak azil mahkemesinde şahitlerin dinlenmesi talebini reddetti.
Chuck Schumer - 17.10.2019
Trump'tan Beyaz Saray'daki Suriye toplantısına ilişkin açıklama
İlk paylaşımında, toplantıda çekilen, Pelosi, Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi Çoğunluk Lideri Steny Hoyer'in görüldüğü fotoğrafa yer veren Trump, "Onların beni sevdiğini düşünüyor musunuz?" ifadesini kullandı.
Chuck Schumer - 08.10.2019
ABD'li senatörlerden Kongre'ye "gizli toplantı" çağrısı
ABD'de, Trump'ın Suriye kararının yankıları devam ederken, senatörler Graham ve Coons, Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnel ve Demokratların Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'a bir mektup gönderdi.
Chuck Schumer - 26.09.2019
Trump'a Temsilciler Mecisi'nde 421-0 şoku
İhbarcının şikayetinin okuduğunu belirten Senatör Chuck Schumer de, Başkan Trump ve Cumhurbaşkanı Zelensky arasındaki konuşma mutabakatını okuduklarından sonra daha fazla endişe duyduğunu söyledi.
Chuck Schumer - 11.09.2019
Hong Kong yönetiminden ABD'ye "iç işlerine müdahale" tepkisi
ABD Senatosu Demokrat Parti Grubu Başkanı Chuck Schumer geçen hafta yaptığı açıklamada, Temsilciler Meclisi'nde kabul edilen tasarının Senato'da oylanarak kabul edilmesi için yeni yasama döneminde girişimde bulunacaklarını açıklamıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Chuck Schumer Haberleri | Chuck Schumer Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Chuck Schumer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Chuck Schumer kimdir, hayatı ve biyografisi. New York borsası düşüşle açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 12:34:20. #1.15#

title