Chrıstıan Bale Serbest Bırakıldı

Chrıstıan Bale Serbest Bırakıldı

Batman Filmlerinin Son Serisi "Kara Şövalye"de Batman Rolünü Canlandıran İngiliz Oyuncu Christian Bale, Londra'da Gözaltına Alınmasından Birkaç Saat Sonra Şartlı Olarak Serbest Bırakıldı.

Chrıstıan Bale Serbest Bırakıldı

Batman filmlerinin son serisi "Kara Şövalye"de Batman rolünü canlandıran İngiliz oyuncu Christian Bale, Londra'da gözaltına alınmasından birkaç saat sonra şartlı olarak serbest bırakıldı.

İngiliz basınına göre, 34 yaşındaki aktör, Londra'nın merkezindeki Dorchester otelindeki odasında annesi ve kız kardeşine saldırmakla suçlanıyordu.

Scotland Yard'dan yapılan açıklamada, "34 yaşındaki bir erkeğin, Londra'da karakola çağrıldığı ve saldırı suçlamaları nedeniyle şu an gözaltına bulunduğu" ifade edilmişti.

İngiliz polisinin yeni açıklamasında, "34 yaşındaki bu kişinin genişletilmiş soruşturma sonuçları gelen kadar serbest bırakıldığı ve eylül ayında yeniden karakola çağrılacağı" belirtildi.

İngiliz Press Association ajansına göre Christian Dale, Mercedes marka bir otomobille Londra'daki Belgravia karakolundan ayrıldı.