Chrıs Cornell Sahne Alacak

Chrıs Cornell Sahne Alacak

Coca Cola'nın Sponsorluğunu Yaptığı 'Rock'n Coke İstanbul Festivali 2007', 31 Ağustos ile 2 Eylül 2007 Tarihleri Arasında Hezarfen Havalimanı'nda Gerçekleştirilecek.

Chrıs Cornell Sahne Alacak

COCA COLA'NIN SPONSORLUĞUNU YAPTIĞI 'ROCK'N COKE İSTANBUL FESTİVALİ 2007', 31 AĞUSTOS İLE 2 EYLÜL 2007 TARİHLERİ ARASINDA HEZARFEN HAVALİMANI'NDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

Festivale katılacak gruplar ile yerli ve yabancı müzisyenlerin katılımıyla The Hall'de düzenlenen 5. yıl partisine ilişkin yapılan açıklamada, 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında Hezarfen Havalimanı'nda gerçekleştirilecek festivalde, The Smashing Pumpkins, Franz Ferdinand, Chris Cornell ve Manic Street Preachers gruplarının sahne alacağı belirtildi.

Açıklamada, festivalde Teoman, Özlem Tekin, Aslı, Rashit, Hayko Cepkin gibi müzisyenlerin yanı sıra Pentagram, Within Temptation, Gripin ve 110 isimli müzik gruplarının da sahne alacağı kaydedildi.

Açıklamada, Alternatif Sahne'de ise Erol Alkan, DJ Mehdi, Uffie&Feadz, Filthy Dukes, Style-ist, Agentorange, Mabbas, Buraka Som Sistema, Ayben&Fairuz Derinbulut, Bedük, Üçnoktabir, Popcorn, Digital Playground, Neon, Ayyuka, Rumblefish, Raining Pleasure, Dirty Soundsystem tarafından sunulacak gösterilerine yer verileceği ifade edildi.

Şimdiye kadar 4 kez düzenlenen Rock'n Coke organizasyonlarına çeşitli ülkelerden 500'den fazla müzisyenin katıldığı belirtilen açıklamada, ilk yıl 2 günde 40 bin kişi tarafından izlenen, 4 bin kişinin çadır kurduğu ve hazırlıklarında yaklaşık 2 bin kişinin görev aldığı Rock'n Coke'ın, günümüzde 55 bin izleyiciyi ağırlayan, 10 bin kişinin kamp yaptığı, 7 bin kişinin görev aldığı bir açık hava müzik etkinliği konumuna geldiği belirtildi.

Açıklamada, festival biletlerinin Biletix firması aracılığıyla satışa sunulacağı ifade edildi.

Kaynak: Gecce