Chp, Tümsiad'ı Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Chp, Tümsiad'ı Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Chp, Tümsiad'ı Ziyaret Etti

CHP Şehitkamil Belediye Başkan adayı Dr. Fethi Albayram ve beraberindeki heyet, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti.

CHP Şehitkamil Belediye Başkan adayı Dr. Fethi Albayram ve beraberindeki heyet, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi'ni ziyaret etti.

TÜMSİAD Gaziantep Şubesi'ni ziyaret eden Fethi Albayram, sanayici ve işadamlarına şeffaflık sözü verdi. TÜMSİAD Şube Başkanı Cuma Çekici ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Albayram, "Belediyecilik hep rant işi olarak görülür. Ben çok şeffaf bir hizmet anlayışı sergileyeceğim. Belediyenin en çok görülen mekanına her ay gelir ve gider tablomuzun yayınlandığı dev ekran asacağım. Tüm ihaleler ve sonuçları da bu ekranda yayınlanacak. Kimse gelip de belediyeden ihale alırım sevdasına düşmeyecek" dedi.

STK'LARI ÖNEMSİYORUZ

Dr. Albayram, hizmetlerini yaparken kentin de görüşlerini alacağını dile getirdi. Sivil toplum örgütlerine büyük önem verdiğini belirten Albayram, kendisinin de yıllarca tabipler odası başta olmak üzere bazı sivil toplum örgütlerinde görev aldığını söyledi.

Fethi Albayram, "Sivil toplum örgütleri benim için büyük önem taşıyor. O yüzden de sivil toplum örgütlerini her zaman ziyaret edip görüş alışverişinde bulunuyorum. Çünkü sivil toplum örgütleri toplumun her zaman sesi olmuştur. Yön veren olmuştur" diye konuştu.

HİPOKRAT YEMİNİM BELEDİYEDE DE GEÇERLİ

Belediyecilik hizmetine talip olduğunda üç temel ilkeyi hedef edindiğini belirten Dr. Fethi Albayram, "Katılımcılık, şeffaflık ve sosyal belediyecilik ilkesiyle hareket edeceğim. İnsanlara dil, din, ırk, parti ayırımı gözetmeksizin hizmet edeceğim. Ben Hipokrat yemini etmiş bir insanım ve bu yeminim belediye başkanlığına gelmem halinde de geçerli olacak. Belediyeleri rant kapısı olarak görürsen hizmet edemezsin. Bu yüzden şeffaflık hep ön planda olacak. Hizmetle rant yan yana olmaz. Biz hizmeti tercih edenlerden olacağız" şeklinde konuştu.

BİRLİĞİMİZİ BOZMAYALIM

TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici ise seçim sürecinin biraz gergin geçtiğini söyledi. Çekici, "Bu memleket ve ülkemiz hepimizin. Birlikte kardeşçe yaşamalıyız. Şu anda aday olan herkes de, bu kent için koşturuyor. Seçimlerin daha ılımlı bir ortamda geçmesini temenni ediyoruz. Umarım bundan sonraki süreçte daha sakin bir seçim süreci yaşarız. Çünkü bu memleket toprakları hepimize yeter. Birliğimizi ve beraberliğimizi asla bozmamalıyız. CHP heyetinin bugün bizleri ziyaret gelmesi de bizleri mutlu etti" ifadelerini kullandı. - GAZİANTEP

Chp, Tümsiad'ı Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
500