CHP'nin 'Yolsuzluk Haftası' Programı, AK Parti'yi Çok Kızdıracak

CHP'nin 'Yolsuzluk Haftası' Programı, AK Parti'yi Çok Kızdıracak

CHP'nin 17-25 Aralık tarihlerini 'yolsuzluk haftası' ilan ederek yapacağı etkinlikler belli oldu. CHP, her akşam düdük çalarak protesto yapacak.

Cumhuriyet Halk Partisi, 17/25 Aralık tarihlerini 'yolsuzluk haftası' ilan ederek bu haftaya özel 'yerli malı haftası' gibi bir dizi etkinler hazırladı.

Parti, tüm il, ilçe, taşra teşkilatlarına bu etkinlikleri göndererek bir hafta boyunca bunların yapılacağını duyurdu.

CHP'liler bir hafta boyunca şunları yapacak;

"Yolsuzluk ve Rüşvet Haftası olan 17-25 Aralık tarihleri arasındaki etkinliklerimiz altta belirtilmiştir.

1. * 17.12.2014 Saat 11.00 de Yolsuzluk ve rüşvet haftası nedeniyle Ziya Gökalp Cad. üzerindeki Halk Bankası önünde Basın açıklaması yapılacaktır.

2. -* 17.12.2014 Saat 17.25 de Melih Gökçek tarafından Meclis kavşağına dikilen bizce Yolsuzluğun simgesi ve anıtı olan Altın Saat kulesine, Yoksulluğun simgesi olan Ermenekli Recep Amca'nın lastik ayakkabısı bırakılacaktır.

3. *18.12.2014 Saat 17.25 de Yolsuzlukla Mücadele Haftası nedeniyle Kızılay Güvenpark'ta (İl Binası önünde) onlarca davul eşliğinde Yolsuzluk ve hırsızlığı tellallarla ilan edeceğiz.

4. * Hafta boyunca her gün Saat 17.25 de "Bekçi Düdükleriyle" Ankara'nın mahalle ve sokaklarında "Yolsuzluk ve rüşvet haftası" boyunca "Hırsız var" sloganıyla devam edecektir.

Kaynak: Haberler.Com