CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu Değişiyor - Haberler
Haberi Paylaş

CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu Değişiyor

Haberler.Com - Haberler | Güncel
CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu Değişiyor

CHP, Merkez Yönetim Kurulu'nda revizyona gitti. Kemal Kılıçdaroğlu üyelere teşekkür ederken "Yeni çalışma grubu oluşturacağım." dedi.

CHP Merkez İdare Kurulu (MYK) birleşimi gün içerisinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, MYK üyelerine teşekkür etti ve "Tekrar bir faaliyet grubu oluşturacağım." dedi.

TOPLANTI 3 SAAT SÜRDÜ

Parti genel merkezindeki basına kapalı toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda Kılıçdaroğlu'nun MYK üyelerine çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiği ve yeniden bir yapılanmaya gideceğini söylediği öğrenildi. 

YENİ İSİMLER HAFTA SONU BELLİ OLACAK

Kılıçdaroğlu'nun bu hafta sonunda yeni MYK'yı açıklaması bekleniyor. CHP'de uzun süredir konuşulan Merkez Yönetim Kurulu değişikliği konusunda Kılıçdaroğlu'nun da bugün ilk somut mesajı vermesi üzerine, parti içindeki kulisler hareketlendi.

GÖREVİ SONA ERECEK YARDIMCILAR

CHP kulislerine göre, 8 Genel Başkan Yardımcısının ya değiştirilmesi, ya da farklı görev alanlarına kaydırılması sözkonusu. Görevi sona erecek ya da görev yeri değişecek isimler arasında Umut Oran, Perihan Sarı, Sezgin Tanrıkulu, Bihlun Tamaylıgil, Nihat Matkap, Bülent Tezcan, Emrehan Halıcı ve Adnan Keskin'in adı geçiyor.

Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
title