CHP Milletvekili Köyleri Ziyaret Etti

CHP Milletvekili Köyleri Ziyaret Etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın merkeze bağlı köyleri ziyaret etti.

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın merkeze bağlı köyleri ziyaret etti.

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, hafta sonu şehir merkezinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin yanı sıra merkeze bağlı köyleri de ihmal etmedi. Esenyurt, Akmanlar, Karamazak, Kızılelma ve Akbaba köylerini ziyaret eden Yalçınkaya, köy sakinleriyle oturup çay içerek sohbet etti. CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, köy sakinleriyle oturup çay içti, sohbet edip dertlerini dinledi. Ziyaret ettiği köylerde vatandaşların hal hatırlarını soran Yalçınkaya, esnafları da gezip bol kazanç temennisinde bulundu. Ziyaretlerini yoğun bir tempo içerisinde sürdüren ve her gittiği yerde sevgi seliyle karşılaşan CHP Milletvekili Rıza Yalçınkaya'nın ilk adresi Esenyurt oldu. Esenyurt'ta kahveleri gezip vatandaşlarla sohbet eden Yalçınkaya buradan Akmanlar Köyü'ne geçti. Akmanlar Köyünde de vatandaşlarla uzun süre oturan Rıza Yalçınkaya daha sonra Karamazak Köyünü ziyaret etti.

Karamazak'ta da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan CHP Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya, ziyaret programı kapsamında en büyük ilgi ve alakayı yine her zaman olduğu gibi Kızılelma ile Akbaba köylerinde gördü. Yöre halkıyla Bartın'ı ve ülkeyi yakından ilgilendiren konular hakkında sohbet edip fikir alışverişinde bulunan Rıza Yalçınkaya, işsizlik ve bir türlü önlenemeyen göçe vatandaşların dikkatini çekti. - BARTIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title