CHP Mersin Milletvekili Adayları Tarsus'ta - Haberler
Haberi Paylaş

CHP Mersin Milletvekili Adayları Tarsus'ta

AA - Haberler | Yerel
CHP Mersin Milletvekili Adayları Tarsus'ta

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili adayları Tarsus ilçe teşkilatı binasında partililere tanıtıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili adayları Tarsus ilçe teşkilatı binasında partililere tanıtıldı.

İl Başkanı Yılmaz Şanlı, parti binasındaki törende yaptığı konuşmada, yaklaşan seçimlerin ülke geleceği açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Seçimlerde partisinin iktidar, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun ise başbakan yapılması gerektiğini savunan Şanlı, şöyle konuştu:

"Yaşadığımız olaylara ve ülkemize şöyle bir baktığımızda, güzel cumhuriyetimiz ve kazanımlarının baskı ve tehdit altında olduğunu, Atatürk ilke ve devrimleri ile alıştığımız yaşam biçiminin değiştirilmeye çalışıldığını, ülkemizin aydınlıktan karanlığa götürülmek istendiğini görmekteyiz.

AKP iktidarı Türk tarımını bitirmiştir. Narenciye üreticisi her yıl olduğu gibi bu yıl da ürününü değer fiyatıyla satamamıştır.

Canlı hayvan ihracatçısı olan ülkemizde, bu Kurban Bayramında ithal kurbanlar kesilmiştir. Buğday, mısır, nohut mercimek, fasulye, pamuk AKP iktidarında ithal edilmiştir. Tüm bunları iyi değerlendirip, sandığa gitmeliyiz. "

Konuşmasının ardından, milletvekili adayları Aytuğ Atıcı, Vahap Seçer, İsa Gök, Ali Rıza Öztürk, Necmi Doğan, Hüseyin Çamak, Mustafa Selçuk Dereli, Soner Yıldırım, Nursen Yücesoy Temizkan, Zehra Özyiğit ve Teoman Yanık'ı, partililere tanıtan Şanlı, toplantının ardından adaylarla esnaf ziyaretinde bulundu.

- MERSİN

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500