Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Polis Küçüktağ'ın Ailesine Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Polis Küçüktağ'ın Ailesine Ziyaret

ANKA - Haberler | Güncel
Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Polis Küçüktağ'ın Ailesine Ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tunceli'de çıkan olaylarda şehit olan polis memuru Ahmet Küçüktağ'ın ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Tunceli'de çıkan olaylarda şehit olan polis memuru Ahmet Küçüktağ'ın ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan'ın cenazesinin ardından Tunceli'de çıkan olaylara müdahale ederken kalp krizi geçirerek şehit olan polis memuru Küçüktağ'ın Elazığ'daki ailesini ziyaret etti.

Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte taziye ziyaretini gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, çıkışta gazetecilerin sorusu üzerine, "Çok üzücü bir olay. Gencecik bir polis memuru. Ailesini ziyaret ettik, taziyelerimizi bildirdik. Allah rahmet eylesin, ailesine sabır diliyoruz" dedi.

Kılıçdaroğlu daha sonra trafik kazasında hayatını kaybeden Elazığ CHP İl örgütü mensubu Hüseyin Kaya'nın ailesini ziyaret etti. Her iki ziyarette de Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Perihan Sarı yer aldı.

ANKA - Son Dakika Haberleri